про залишення позову без розгляду
(вступа та резолютивна частини)
26 травня 2021 року 320/2551/20
Київський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Щавінського В.Р., при секретарі судового засідання Ставничому Н.В., за участю: представника відповідача - Лиманюк Олександри Василівни, представника третьої особи - Тракала Андрія Васильовчиа, розглянувши у відкритому судовому засіданні за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції в Київській області, третя особа, що не заявляє самостійних вимог - Національна поліція України про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії,
Керуючись статтями 240, 241-243, 248, 250, 256 КАС України, суд
1. Позовні вимоги в частині визнання протиправними дій Головного управління Національної поліції в Київські області щодо відмови нарахувати середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку та стягнення на користь ОСОБА_1 середнього заробітку за весь час затримки виплати йому грошової компенсації за невокористані 35 дні оплачуваної вілпустки за 2016 рік, з 29.09.2017 по день фактичного розрахунку, виходячи із середньомісячного заробітку - залишити без розгляду.
2. Ухвалу про залишення позову без розгляду надіслати (вручити) учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення. Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або у судовому засіданні у разі неявки учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженнні, набирає законної сили з моменту її підписання.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо у судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом п'ятнадцяти днів з дня складення повного ухвали.
Відповідно до підпункту 15.5 пункту 1 Розділу VII “Перехідні положення” Кодексу адміністративного судочинства України до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через Київський окружний адміністративний суд.
Суддя Щавінський В.Р.
Повний текст ухвали буде виготовлено впродовж п'яти нів з дня проголошення вступної та резолютивної частини.