Рішення від 03.06.2021 по справі 120/2514/21-а

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Вінниця

03 червня 2021 р. Справа № 120/2514/21-а

Вінницький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Жданкіної Наталії Володимирівни, розглянувши у письмовому провадженні в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління державної міграційної служби України у Вінницькій області в особі 3-го міського відділу Управління державної міграційної служби України у Вінницькій області про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

До Вінницького окружного адміністративного суду звернувся ОСОБА_1 (далі - позивач) з адміністративним позовом до Управління державної міграційної служби України у Вінницькій області в особі 3-го міського відділу Управління державної міграційної служби України у Вінницькій області (далі - відповідач, УДМС у Вінницькій області) про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що позивач звернувся із заявою до 3-го міського відділу Управління державної міграційної служби України у Вінницькій області про оформлення та видачу паспорту громадянина України для виїзду за кордон. Однак, листом відповідача № 0512-1195/0512.1-20 від 05.12.2020 відмовлено у оформленні та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон посилаючись на неможливість на підставі поданих документів ідентифікувати особу. Не погоджуючись з даною відмовою, позивач звернувся з позовом до суду.

Ухвалою від 30.03.2021 відкрито провадження у даній справі та призначено її до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (в порядку, визначеному ст. 262 КАС України). Даною ухвалою також встановлено відповідачу строк на подання відзиву на позовну заяву.

У встановлений судом строк відповідачем подано відзив на позовну заяву, в якому останній заперечує щодо задоволення даного адміністративного позову. Зокрема зазначає, що при розгляді заяви/зверненні на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон громадянином ОСОБА_1 , було надано перелік документів визначений п.35 постанови КМУ від 07.05.2014 за №152 "Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнавання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон" (далі - Порядок №152).

В ході розгляду заяви-звернення позивача, на виконання її. 44 Постанови, встановлено, що заява про видачу паспорта громадянина України, а саме (Ф за №1) на підставі якої було видано паспорт громадянина України серії НОМЕР_1 до заяви-анкети за №18097778 не долучена (відсутня). Таким чином, в зв'язку з тим, що громадянин ОСОБА_1 був документований паспортом громадянина України територіальним підрозділом Управління ДМС України Молодо Гвардійським МВВМ УМВС в Луганській області 01.08.2002, який знаходиться на тимчасово окупованій території та припинив свою діяльність, відповідачем було здійснено запити щодо встановлення особи заявника гр. ОСОБА_1 до Управління ДМС України в Луганській області, відділу ведення ДРВ м. Вінниця, Вінницького обласного управління AT “Ощадбанк”. Разом з тим, отримані від зазначених установ відповіді не дали змоги підтвердити особу позивача.

Враховуючи відсутність підтвердження підстав набуття позивачем громадянства України 05.12.2020 Третім MB Управління ДМС України у Вінницькій області ОСОБА_1 було відмовлено в оформленні та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон та запропоновано звернутись до територіального підрозділу ДМС України за місцем свого проживання з заявою про обмін паспорта громадянина України, після чого з заявою про документування паспортом громадянина України для виїзду за кордон.

15.04.2021 позивачем подано відповідь на відзив, у якому останній вважає доводи відповідача безпідставними, а позовні вимоги такими, що підлягають задоволенню.

Суд, вивчивши матеріали справи та оцінивши наявні у ній докази в їх сукупності встановив, що позивач 26.06.2014 взято на облік як внутрішньо переміщену особу, про що свідчить довідка структурного підрозділу з питань соціального захисту населення від 20.10.2014 за №509620079 (а.с. 6).

10.11.2020 позивач звернувся до Третього MB Управління ДМС України у Вінницькій області із заявою про оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. До даної заяви позивачем було надано усі необхідні документи, перелік яких передбачений п. 35 Порядку №152.

Під час опрацювання поданих позивачем документів посадовою особою відповідача було встановлено відсутність заяви про видачу паспорта громадянина України, а саме (Ф за №1) на підставі якої було видано паспорт громадянина України серії НОМЕР_1 до заяви-анкети за №18097778.

Враховуючи викладене, відповідачем було здійснено перевірку факту належності ОСОБА_1 до громадянства України.

Зокрема, відповідачем було надіслано запити:

- до Управління ДМС України в Луганській області, оскільки громадянин ОСОБА_1 був документований паспортом громадянина України територіальним підрозділом Управління ДМС України Молодогвардійським МВВМ УМВС в Луганській області 01.08.2002, який знаходиться на тимчасово окупованій території та припинив свою діяльність;

- до відділу ведення ДРВ м. Вінниця;

- до Вінницького обласного управління AT “Ощадбанк”

Листом від 25.11.2020 за №0512/3827-21 Управління ДМС України в Луганській області повідомило відповідачу, що Краснодонський MB УДМС України в Луганській області (до якого відноситься м. Молодогвардійськ) припинив свою діяльність, печатки та штампи, які використовувались зазначеним підрозділом, визначені недійсними, доступ до картотеки заяв про видачу паспортів відсутній. Книга прибутків і видатків бланків паспортів залишилась на непідконтрольній українській владі території України у колишньому приміщені Управління. Тому падати інформацію, чи надходили вказані Вами у запиті бланки паспортів до УДМС України в Луганській області та до якого підрозділу були розподілені для оформлення не є можливим (а.с. 26).

Також, згідно відповіді відділу ведення ДРВ м. Вінниця від 20.11.2020 за №222/25-05-2 відповідача повідомлено про те, що відомості про громадянина ОСОБА_1 станом на 20.11.2020 у базах даних державного реєстру виборців відсутні (а.с. 38).

Листом від 0 1.12.2020 за 101.14-12/818 АТ "Ощадбанк" у відповідь на запит ДМСУ у Вінницькій області повідомив ОСОБА_1 . ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН № НОМЕР_2 , має відкритий картрахунок № НОМЕР_3 “ПЕНСІЙНИЙ "МІГРАНТ"” на ТВБВ 10001/0175 АТ “Ощадбанк” за адресою: Вінницька область, м. Вінниця, просп. Коцюбинського. 70 (а.с. 40).

В свою чергу, Департамент соціальної політики Управління соціального захист населення (Правобережне) Вінницької міської ради на запит відповідача від 12.11.2020 повідомив, що 20.10.2014 громадян ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 „ ІПН НОМЕР_2 , відповідно до Постанови був взятий на облік як внутрішньо переміщена особа з районів проведення антитерористичної операції, за фактичною адресою проживання: АДРЕСА_1 , про що 20.10.2014 було видано довідку №509620079. Під час подання заяви про взяття на облік гр. ОСОБА_1 було пред'явлено паспорт громадянина України серія НОМЕР_4 , виданий 22.01.1997 Молодогвардійським МВМ УМВС України в Луганській області з відміткою про реєстрацію: АДРЕСА_2 (а.с. 39).

Здійснивши аналіз отриманої від зазначених державних установ інформацію, відповідач дійшов висновку про відсутність підтвердження підстав набуття громадянства України, в зв'язку з чим рішенням від 05.12.2020 позивачу було відмовлено в оформленні та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Повідомлення про відмову у видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон направлено на адресу позивача листом від 05.12.2020 за № 0512-1195/0512.1-20.

Вважаючи таку відмову відповідача протиправною, позивач звернувся з даним адміністративним позовом до суду.

Визначаючись щодо заявлених позовних вимог, суд виходив із наступного.

Згідно ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

При цьому, у ч.1 ст.68 Конституції України також згадано, що кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

Отже, усі без виключення суб'єкти права на території України зобов'язані дотримуватись існуючого у Державі правового порядку, а суб'єкти владних повноважень (органи публічної адміністрації) додатково обтяжені ще й обов'язком виконувати доведені законом завдання виключно за наявності приводів та способом, чітко обумовленими законом.

Наведена норма означає, що суб'єкт владних повноважень зобов'язаний діяти лише на виконання закону, за умов і обставин, визначених ним, вчиняти дії, не виходячи за межі прав та обов'язків, дотримуватися встановленої законом процедури, обирати лише встановлені законодавством України способи правомірної поведінки під час реалізації своїх владних повноважень.

Відповідно до частини 1 статті 16 Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" від 20 листопада 2012 року № 5492-VI (далі - Закон № 5492-VI) оформлення, видача, обмін документів, їх пересилання, вилучення, повернення державі та знищення відбуваються в порядку, встановленому законодавством, якщо інше не передбачено цим Законом.

Згідно з частиною 6 статті 16 Закону № 5492-VI рішення про оформлення документа, у тому числі замість втраченого або викраденого, який було оформлено із застосуванням засобів Реєстру, приймається розпорядником Реєстру, Міністерством закордонних справ, ЗДУ, уповноваженим органом з питань цивільної авіації, капітаном морського порту за результатами ідентифікації заявника.

Положеннями частини 5 статті 22 Закону № 5492-VI оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон здійснюється в Україні розпорядником Реєстру, а за кордоном - ЗДУ. Прийняття заяв-анкет для внесення інформації до Реєстру, видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон здійснюються розпорядником Реєстру та ЗДУ, а також уповноваженими суб'єктами, передбаченими пунктом 4 частини першої статті 2 цього Закону.

Частиною 12 статті 22 Закону України № 5492 визначено, що паспорт громадянина України для виїзду за кордон видається заявникові не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети на його отримання або не пізніше ніж через сім робочих днів з дня оформлення заяви-анкети на його термінове отримання.

Відповідно до п.10 Порядку № 152, оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обмін паспорта для виїзду за кордон територіальними органами/ територіальними підрозділами ДМС здійснюються через Головний обчислювальний центр Єдиного державного демографічного реєстру (далі - Головний обчислювальний центр Реєстру) у взаємодії з Державним центром персоналізації документів державного підприємства "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів" (далі - Центр).

Пунктом 43 Порядку № 152 визначено, що після прийняття до розгляду заяви-анкети та доданих до неї документів працівник територіального органу/територіального підрозділу ДМС здійснює заходи з ідентифікації особи, на ім'я якої оформляється паспорт для виїзду за кордон.

Відповідно до пунктів 50, 51 Порядку № 152 рішення щодо оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта для виїзду за кордон приймається територіальним органом/територіальним підрозділом ДМС за результатами ідентифікації особи та перевірки факту належності до громадянства України.

Матеріали перевірок долучаються до заяви-анкети (у разі надсилання та отримання відповідей на паперових носіях), скануються та вносяться до відомчої інформаційної системи ДМС.

Згідно з пунктом 75 Порядку №152 видача заявникові паспорта для виїзду за кордон здійснюється тим територіальним органом/територіальним підрозділом ДМС, закордонною дипломатичною установою, уповноваженим суб'єктом, який прийняв документи для оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта для виїзду за кордон.

Правові та організаційні засади видачі документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, а також права та обов'язки осіб, на ім'я яких видані такі документи, визначені Законом України “Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус”.

Відповідно до п.23 Порядку №152 керівник територіального органу/територіального підрозділу ДМС, керівник закордонної дипломатичної установи визначають працівників, які виконують функції з прийняття документів, оформлення заяв-анкет та видачі паспорта для виїзду за кордон, і працівників, які виконують функції з оформлення паспорта для виїзду за кордон (розгляд заяви-анкети, ідентифікація особи та прийняття рішення). Керівник уповноваженого суб'єкта визначає осіб, які в межах повноважень, встановлених законодавством, отримують доступ до інформаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем, власником або розпорядником яких є ДМС, є матеріально відповідальними особами та виконують функції з прийняття документів, оформлення заяв-анкет і видачі паспорта для виїзду за кордон.

Згідно з п. 24 Порядку №152, працівник територіального органу/територіального підрозділу ДМС, закордонної дипломатичної установи, уповноваженого суб'єкта під час приймання документів від заявника перевіряє повноту поданих заявником документів, зазначених у пунктах 35 і 52 цього Порядку, відповідність їх оформлення вимогам законодавства.

Пунктом 25 Порядку №152 передбачено, що у разі відповідності поданих документів вимогам цього Порядку працівник територіального органу/територіального підрозділу ДМС, закордонної дипломатичної установи, уповноваженого суб'єкта із використанням електронного цифрового підпису та із застосуванням засобів Реєстру формує заяву-анкету (у тому числі здійснює отримання біометричних даних, параметрів).

Так, відповідно до п. 44 Порядку № 152 ідентифікація особи здійснюється на підставі даних, отриманих з баз даних Реєстру. Пошук інформації в Реєстрі щодо особи здійснюється за поданими персональними даними (у тому числі тими, що змінилися).

За результатами проведених перевірок, ідентифікації особи та перевірки факту належності особи до громадянства України (у разі оформлення паспорта для виїзду за кордон вперше із застосуванням засобів Реєстру) працівник територіального органу/територіального підрозділу ДМС приймає рішення про оформлення паспорта для виїзду за кордон або про відмову в його оформленні.

Згідно з п. 45 Порядку № 152 ідентифікація особи, на ім'я якої оформляється паспорт для виїзду за кордон і стосовно якої відсутня інформація в базах даних Реєстру, здійснюється відповідно до наявних державних та єдиних реєстрів, інших інформаційних баз. що перебувають у власності держави або підприємств, установ та організацій.

Також, стаття 33 Конституції України регламентує, що кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Стаття 2 Закону України “Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України” від 21.01.1994 за №3857-ХІІ - документами, що дають право громадянину України на виїзд з України і в'їзд в Україну, є: паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Частина 1 статті 13 Закону №5492-VІ передбачає, що документи, оформлення яких передбачається цим Законом із застосуванням засобів Реєстру (далі - документи Реєстру), відповідно до їх функціонального призначення поділяються на: документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України: паспорт громадянина України; паспорт громадянина України для виїзду за кордон; дипломатичний паспорт України; службовий паспорт України; посвідчення особи моряка; посвідчення члена екіпажу; посвідчення особи на повернення в Україну; тимчасове посвідчення громадянина України; документи, що посвідчують особу та підтверджують її спеціальний статус: посвідчення водія; посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон; посвідка на постійне проживання; посвідка на тимчасове проживання; картка мігранта; посвідчення біженця; проїзний документ біженця; посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту; проїзний документ особи, якій надано додатковий захист.

Частини 1, 2 статті 22 статті 13 Закону №5492-VІ - паспорт громадянина України для виїзду за кордон є документом, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України особи, на яку він оформлений, і дає право цій особі на виїзд з України і в'їзд в Україну. Кожен громадянин України не може мати більше двох паспортів громадянина України для виїзду за кордон. Кожен громадянин України має право на отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Пунктом 18 Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 р. № 745) передбачено, що у разі відсутності в ДМС інформації про належність особи до громадянства України територіальний орган/територіальний підрозділ ДМС проводить перевірку факту належності особи до громадянства України, у тому числі шляхом надіслання до МЗС запитів щодо набуття особою громадянства України, перебування на постійному/тимчасовому консульському обліку.

Відповідно до п. 100 Порядку № 302 територіальний орган/територіальний підрозділ ДМС має право відмовити особі в оформленні або видачі паспорта, якщо:

1) особа не є громадянином України;

2) особа вже отримала паспорт (у тому числі паспорт зразка 1994 року), який є дійсним на день звернення (крім випадків обміну паспорта у зв'язку з виявленням помилки в інформації, внесеній до нього; звернення для обміну протягом одного місяця до дати закінчення строку дії паспорта; непридатності для подальшого використання);

3) дані, отримані з баз даних Реєстру, картотек, не підтверджують надану заявником інформацію;

4) за видачею паспорта звернувся законний представник, який не має документально підтверджених повноважень на отримання паспорта;

5) особа подала не в повному обсязі документи та інформацію, необхідні для оформлення і видачі паспорта;

6) особу не встановлено за результатами проведення процедури встановлення особи.

Пунктом 109 Порядку № 302 передбачено, що у разі коли рішення про оформлення паспорта/паспорта зразка 1994 року прийнято працівником з порушенням вимог законодавства, керівник відповідного територіального органу або територіального підрозділу ДМС проводить службову перевірку. За результатами перевірки складається висновок у двох примірниках, який підписується працівником, що провів перевірку, та його безпосереднім керівником і погоджується керівником територіального органу ДМС. Висновки разом з матеріалами перевірки надсилаються до ДМС для затвердження. За результатами розгляду та в разі наявності підстав для визнання паспорта таким, що оформлений з порушенням вимог законодавства, висновки затверджуються керівником структурного підрозділу ДМС. Перший примірник затвердженого висновку зберігається в ДМС, а другий - надсилається до територіального органу ДМС. Висновки та матеріали перевірки зберігаються протягом 75 років.

Відповідно до частини 1 Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України "Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон" від 26 червня 1992 року № 2503-ХІІ, паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України. Паспорт дійсний для укладання цивільно-правових угод, здійснення банківських операцій, оформлення доручень іншим особам для представництва перед третьою особою лише на території України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

Отже, паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу власника, підтверджує громадянство України та є власністю громадянина України.

В контексті вищенаведених правових норм суд зазначає, що в ухвалі про відкриття провадження відповідача було зобов'язано надати суду пояснення по суті заявлених позовних вимог, тобто щодо підстав прийняття оскаржуваного рішення з наданням підтверджуючих документів правомірності останнього.

На виконання вимог ухвали та положень КАС України відповідачем до суду надано відзив на позовну заяву, в якому останній навів обґрунтування підстав прийняття оскаржуваного рішення та надав низку документів в їх підтвердження.

Разом з тим, з аналізу наданих стороною відповідача документів та повідомлених у відзиві обставин розгляду заяви позивача від 10.11.2020 про видачу паспорта громадянина України для виїзду за кордон судом встановлено, що службова перевірка підстав оформлення паспорта громадянина України ОСОБА_1 серії НОМЕР_1 не проводилась.

Встановлене свідчить про відсутність правових підстав для відмови ОСОБА_1 в оформленні та видачі паспорту громадянина України для виїзду за кордон.

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Аналіз даної норми дає змогу дійти висновку, що діяльність органів державної влади здійснюється у відповідності до спеціально-дозвільного типу правового регулювання, яке побудовано на основі принципу "заборонено все, крім дозволеного законом; дозволено лише те, що прямо передбачено законом". Застосування такого принципу суттєво обмежує цих суб'єктів у виборі варіантів чи моделі своєї поведінки, а також забезпечує використання ними владних повноважень виключно в межах закону і тим самим істотно обмежує можливі зловживання з боку держави та її органів.

Вчинення ж державним органом чи його посадовою особою дій у межах компетенції, але непередбаченим способом, у непередбаченій законом формі або з виходом за межі компетенції є підставою для визнання таких дій та правових актів, прийнятих у процесі їх здійснення, неправомірними.

Згідно з ч. 1 ст. 77 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Відповідно до ч.1 ст.90 КАС України, суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.

Відповідно до частини першої статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Як слідує із матеріалів справи, при зверненні до суду з даною позовною заявою позивачем сплачено судовий збір в сумі 908,00 грн.

Таким чином поверненню позивачу за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень підлягає сума у розмірі 908,00 грн.

Керуючись ст.ст. 73, 74, 75, 76, 77, 90, 94, 139, 241, 245, 246, 250, 255, 295 КАС України, суд -

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов задовольнити.

Визнати протиправним та скасувати рішення 3-го міського відділу Управління державної міграційної служби України у Вінницькій області від 05.12.2020 про відмову в оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Зобов'язати Управління державної міграційної служби України у Вінницькій області в особі 3-го міського відділу Управління державної міграційної служби України у Вінницькій області оформити та видати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Стягнути на користь ОСОБА_1 сплачений судовий збір в сумі 908 (дев'тсот вісім) гривень 00 копійок за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

Рішення суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 255 КАС України.

Відповідно до ст. 295 КАС України, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_2 )

Управління державної міграційної служби України у Вінницькій області (вул. Театральна, 10, м. Вінниця, 21000, код ЄДРПОУ 37836770)

3-й міський відділ Управління державної міграційної служби України у Вінницькій області (вул. О.Довженка, 73, м. Вінниця, 21001)

Повний текст рішення суду складено 03.06.2021

Суддя Жданкіна Наталія Володимирівна