Справа № 505/550/21
Провадження № 3/505/976/2021
Іменем України
24.05.2021 р. суддя Котовського міськрайсуду, Одеської області Павловська Г.В. розглянувши матеріали, які надійшли від Подільського РУП ГУНП в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН: НОМЕР_1 , не працюючу, яка проживає за адресою: АДРЕСА_1 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_2 ,
-за ч. 1 ст.173-2 КУпАП,
ОСОБА_1 , 16 лютого 2021 року о 11:00 годині, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, за адресою: АДРЕСА_3 , вчинила сварку з своєю свекрухою гр. ОСОБА_2 , в ході якої виражалась в її адресу нецензурною лайкою та погрожувала фізичною розправою, чим вчинив домашнє насильство.
19 лютого 2021 року протокол про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ст. 173-2 ч. 1КУпАП розподіллено судді Бондаренко Н.В.
19 травня 2021 року розпорядженням керівника апарату Котовського міськрайонного суду Одеської області № 223 відповідно до пункту 2.3.49, 2.3.50 Положенням про автоматизовану систему документообігу суду призначено повторний автоматизований розподіл судової справи №505/550/21 і дану справу було передано на розгляд судді Павловській Г.В. та призначено до судового розгляду на 24.05.21 року.
ОСОБА_1 вину в скоєному адміністративному правопорушенні визнала, пояснила, що 16 лютого 2021 року о 11:00 годині, перебуваючи в стані алкогольного спяніння, за адресою: АДРЕСА_3 , вчинила сварку з своєю свекрухою гр. ОСОБА_2 .
Вислухавши ОСОБА_1 , дослідивши протокол про адміністративне правопорушення та додані до нього матеріали, приходжу до слідуючого.
Відповідно до ст.38 КУпАП якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.
Згідно п. 7 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення, не може бути розпочате, а розпочате підлягає закриттю внаслідок закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст.38 КУпАП; ч.2 ст.38 КУпАП, якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення.
Як вбачається з протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАБ №149026 від 16 лютого 2021 року, ОСОБА_3 адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 173-2 КУпАП вчинила 16 лютого 2021 року, тому на день розгляду справи, строк притягнення ОСОБА_3 до адміністративної відповідальності, передбачений ст. 38 КУпАП пройшов, що відповідно вимог п. 7 ст. 247 КУпАП є підставою для закриття провадження в справі про адміністративне правопорушення.
Керуючись ст. 38, п. 7 ст. 247, ст. 173 КУпАП, суддя -
Справу про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП - закрити.
Постанова може бути оскаржена в порядку, передбаченому Кодексом України про адміністративні правопорушення.
Суддя Г.В. Павловська