Справа № 481/590/21
Провадж.№ 2-н/481/96/2021
про відмову у видачі судового наказу
04.06.2021 року м. Новий Буг
Суддя Новобузького районного суду Миколаївської області Вжещ С.І., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Миколаївська електропостачальна компанія" про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 боргу за спожиту електричну енергію,
26.05.2021 року представник Товариства з обмеженою відповідальністю "Миколаївська електропостачальна компанія" начальник відділу обслуговування споживачів Новобузького району Лашкова Т.О. звернулась до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 боргу за спожиту електричну енергію.
27.05.2021 року в порядку ч.5 ст.165 ЦПК України суд звернувся до голови Новобузької ОТГ Миколаївської області щодо надання інформації про зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
03.06.2021 року судом отримано відповідь про те, що згідно обліку виконкому Новобузької міської ради громадянин ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , не значиться.
Докази того, що ОСОБА_1 зареєстрований за адресою: село Новодмитрівка Новобузького району Миколаївської області, у матеріалах справи відсутні.
Частиною 9 статті 165 ЦПК України передбачено, що у разі якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - боржника, суд відмовляє у видачі судового наказу.
Таким чином, вважаю за необхідне відмовити у видачі судового наказу за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Миколаївська електропостачальна компанія" про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 боргу за спожиту електричну енергію, в зв'язку з неможливістю встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - боржника.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.165,167 ЦПК України, суддя
У видачі судового наказу за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Миколаївська електропостачальна компанія" про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 боргу за спожиту електричну енергію - відмовити.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до Миколаївського апеляційного суду через Новобузький районний суд Миколаївської області протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення.
Повний текст ухвали складений 04.06.2021 року.
Суддя С.І.Вжещ