Справа № 129/147/21
Провадження по справі №1-кп/129/373/2021
"01" червня 2021 р. Гайсинський районний суд Вінницької області
в складі: головуючого - судді ОСОБА_1 ,
за участю секретаря ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
захисника ОСОБА_4 ,
розглянувши у судовому засіданні у м. Гайсині кримінальне провадження № 12020020120000367 про обвинувачення ОСОБА_5 у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, -
Встановив:
Обвинувачений ОСОБА_5 у підготовче судове засідання не з'явився, хоча про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, про причини неявки суд не повідомив.
Прокурор наполягала на забезпеченні явки обвинуваченого у підготовче судове засідання шляхом його примусового приводу.
Відповідно до ст.ст. 323 КПК України, суд має право постановити ухвалу про привід обвинуваченого.
Згідно із ст. 140 КПК України, привід полягає у примусовому супроводженні особи, до якої він застосовується, особою, яка виконує ухвалу про здійснення приводу, до місця її виклику в зазначений в ухвалі час.
Оскільки обвинувачений ОСОБА_5 у підготовче судове засідання не з'явився без поважних причин, то суд вважає за необхідне призначити дату нового підготовчого судового засідання і вжити заходи до забезпечення його прибуття до суду шляхом приводу.
На підставі викладеного, керуючись ст. 323 КПК України, суд, -
Ухвалив:
Призначити підготовче судове засідання на 11:00 год. 16.07.2021 р.
Доставити приводом до Гайсинського районного суду Вінницької області обвинуваченого ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Мар'янівка Гайсинського району Вінницької області, жителя АДРЕСА_1 .
Ухвалу для виконання надіслати до Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області.
У разі неможливості виконання ухвали повідомити суд письмово, долучивши рапорт.
Ухвала окремому апеляційному оскарженню не підлягає.
Суддя: