Справа № 420/8604/21
31 травня 2021 року м. Одеса
Суддя Одеського окружного адміністративного суду Юхтенко Л.Р., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 (ІПН НОМЕР_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 ) до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області (код ЄДРПОУ 20987385, місцезнаходження: 65012, м. Одеса, вул. Канатна, 83) про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії,-
До Одеського окружного адміністративного суду 25 травня 2021 року надійшла позовна заява ОСОБА_1 (ІПН НОМЕР_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 ) до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області (код ЄДРПОУ 20987385, місцезнаходження: 65012, м. Одеса, вул. Канатна, 83) про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії.
Позовна заява обґрунтована тим, що оскаржувані дії є протиправними.
Позовна заява відповідає вимогам, встановленим статтями 160, 161, 171 КАС України.
Позов подано особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність, представник має належні повноваження.
Судовий збір сплачено згідно з дублікатом квитанції №0.0.2138114699.1 від 24.05.2021 року у розмірі 908,00 грн.
Цю позовну заяву належить розглядати за правилами адміністративного судочинства та вона підсудна Одеському окружному адміністративному суду.
Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви відповідно до ст. 169 КАС України, а також підстави для відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлені ст. 170 КАС України, відсутні.
Тому, суддя вважає за можливе прийняти цю позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.
Розглянувши клопотання позивача про розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження, оцінюючи справу за критеріями, переліченими у ч. 3 ст. 257 КАС України, які суд враховує при прийнятті питання про розгляд справи за правилами спрощеного або загального позовного провадження, зокрема, щодо складу учасників справи та необхідності збору доказів, суд дійшов висновку, що клопотання не належить задоволенню та ця справа має бути розглянута за правилами загального позовного провадження.
З огляду на вищевикладене, керуючись ст.ст. 12,90, 122, 160, 161, 171, 173, 180,248 КАС України, суд, -
1.Прийняти справу та відкрите загальне позовне провадження за позовною заявою ОСОБА_1 (ІПН НОМЕР_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 ) до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області (код ЄДРПОУ 20987385, місцезнаходження: 65012, м. Одеса, вул. Канатна, 83) про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії.
2.Розпочати підготовче провадження у справі №420/8604/21.
3.Запропонувати відповідачу протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії цієї ухвали подати суду відзив на позовну заяву і всі докази, якими можуть бути підтверджені заперечення проти позову та надіслати копію відзиву та доданих до нього документів позивачу.
4.Запропонувати позивачу, у разі отримання відзиву на позов, у п'ятиденний строк подати до суду та надіслати іншій стороні відповідь на відзив. У свою чергу, відповідачу у той самий строк запропонувати підготувати та подати до суду і іншій стороні - заперечення.
5. Зобов'язати Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області (код ЄДРПОУ 20987385, місцезнаходження: 65012, м. Одеса, вул. Канатна, 83) надати суду належним чином засвідчені копії матеріалів пенсійної справи позивача, у строк до 23 червня 2021 року.
6. Роз'яснити учасникам справи, що відповідно до п. 3 розділу УІ Прикінцеві положення КАС України, суд за заявою особи продовжує процесуальний строк, встановлений судом, якщо неможливість вчинення відповідної процесуальної дії у визначений строк зумовлена обмеженнями, впровадженими у зв'язку з карантином.
7. Призначити підготовче засідання на 23 червня 2021 року о 10 годину 30 хвилин у приміщенні Одеського окружного адміністративного суду за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 14, зала судових засідань № 8.
Копію ухвали направити учасникам справи.
Справа розглядатиметься суддею одноособово.
Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається в мережі Інтернет за веб-адресою: http://adm.od.court.gov.ua та мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відео конференції поза межами приміщення суду у порядку встановленому ст. 195 КАС України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Ухвала набуває законної сили в порядку та строки, встановлені ст. 256 КАС України.
Cуддя Л.Р. Юхтенко