про порушення провадження у справі
20.09.07р.
Справа № 18/461-07
Суддя Петрова В.І. , розглянувши матеріали
за позовом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області
м.Дніпропетровськ
до Управління Міністерства внутрішніх справ України в Дніпропетровській області
м.Дніпропетровськ
про визнання права власності
визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Керуючись ст.ст.61, 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Порушити провадження у справі та прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Справу призначити до розгляду в засіданні на 18.10.07 р. о 11:30год.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті № 29 за адресою: м.Дніпропетровськ, вул.Куйбишева, 1а.
До судового засідання надати:
Позивачу -правовстановлюючі документи, оригінал довіреності щодо повноважень представника, який прийматиме участь в судовому засіданні (засвідчену належним чином копію -для залучення до матеріалів справи).
Відповідачу - відзив на позов, правовстановлюючі документи, докази в обґрунтування відзиву, оригінал довіреності щодо повноважень представника, який прийматиме участь в судовому засіданні (засвідчену належним чином копію -для залучення до матеріалів справи).
Явка представника позивача та відповідача в судове засідання обов'язкова.
Роз'яснити сторонам, що згідно з п.5 ст.83 Господарського процесуального кодексу України, за ненадсилання у встановлений строк відзиву на позовну заяву або витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1700 грн.
Суддя
В.І. Петрова