Справа № 276/1118/18
Провадження по справі 1-кп/276/20/21
24 травня 2021 року смт. Хорошів
Суддя Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області ОСОБА_1 , розглянувши заяву потерпілого ОСОБА_2 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду в кримінальному провадженні по обвинуваченню ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.122 КК України -
У провадженні Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області перебуває кримінальне провадження по обвинуваченнюОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 КК України.
Судовий розгляд в даному кримінальному провадженні відкладено на 13 год. 00 хв. 03.06.2021 року.
21.05.2021 року потерпілий ОСОБА_2 надіслав до суду заяву в якій просив надати йому можливість брати участь у судовому засіданні призначеному на 03.06.2021 року в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.
Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження.
Згідно частини 2 статті 336 КПК України, суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
Беручи до уваги те, що потерпілий звернувся з заявою про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, оскільки він територіально проживає на значній відстані від Володарсько-Волинського районного суду Житомирської області, а саме у м. Луцьк, Волинської області, суд вважає можливим задовольнити заяву потерпілого.
На підставі викраденого, керуючись статтею 336 КПК України, суд -
Судове засідання призначене на 13.00 год. 03.06.2021 року в кримінальному провадженні по обвинуваченню ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 КК України, проводити в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів потерпілого за допомогою сервісу «EASYCON», за веб-посиланням https://easycon.com.ua.
Копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції негайно направити потерпілому ОСОБА_2 .
Роз'яснити потерпілому ОСОБА_2 , що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції він зобов'язаний:
- зайти та авторизуватися в Системі за 10 хвилин до початку судового засідання;
- активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи;
- очікувати запрошення Секретаря до участі в судовому засіданні.
Роз'яснити потерпілому ОСОБА_2 , що ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1