Рішення від 24.05.2021 по справі 340/42/21

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 травня 2021 року м. Кропивницький Справа № 340/42/21

Кіровоградський окружний адміністративний суд у складі судді Кравчук О.В. розглянув у порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін адміністративну справу

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «МАГНОЛІЯ-2012» (ЄДРПОУ - 37958225; адреса: вул. Стуса Василя, 2-Г, м. Гайворон, Голованівський район, Кіровоградська область, 26300)

до Головного управління ДПС у Кіровоградській області (код ЄДРПОУ 43142606; адреса: вул. В. Перспективна, 55, м. Кропивницький, Кіровоградська область, 25006)

про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень.

Товариство з обмеженою відповідальністю «МАГНОЛІЯ-2012» (далі також - позивач, Товариство) звернулося до Головного управління ДПС у Кіровоградській області (далі - відповідач) з позовом, у якому просить визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління ДПС у Кіровоградській області №00010690901 від 28.12.2020 року про застосування штрафних санкцій у розмірі 250000,00 грн, а також податкове повідомлення-рішення №00010680901 від 28.12.2020 про застосування штрафних санкцій у розмірі 39000,00 грн.

Ухвалою судді Кіровоградського окружного адміністративного суду від 11 січня 2021 року відкрите провадження у відповідній адміністративній справі; справу вирішено розглядати у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.

Позивач обгрунтовує свої вимоги тим, що фінансова санкція за роздрібну торгівлю пальним без наявності ліцензії застосована до нього безпідставно, оскільки у спірному періоді у Товариства була наявна ліцензія, дію якої було призупинено, а не анульовано.

Фінансову санкцію за неподання даних про фактичні залишки пального про обсяг обігу пального до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, на переконання позивача, до нього також застосовано протиправно, оскільки у період з 15.08.2020 року по 22.09.2020 року акцизний склад не працював у зв'язку з відсутністю ліцензії, тому підстав для подання таких звітів не було.

Відповідач проти позовних вимог заперечив. У поданому відзиві на позовну заяву представник відповідача наголосив, що призупинення дії ліцензії позбавляє суб'єкта господарювання права провадити зазначену у ліцензії діяльність на час такого призупинення. Відтак, до Товариства обгрунтовано застосовано штрафні санкції в сумі 250000 грн, у зв'язку з доведеним фактом реалізації ним пального без ліцензії (у період призупинення дії такої ліцензії). Крім того, відповідач вказав, що неподання позивачем даних про фактичні залишки пального про обсяг обігу пального у період з 15.08.2020 року по 22.09.2020 спричинило правомірне застосування до Товариства штрафних санкцій передбачених п. 128-1.3 ст. 128-1 ПК України, оскільки позивач не інформував контролюючий орган про те, що акцизний склад не працює (а.с.33-34).

Позивач, в свою чергу, надав відповідь на відзив, в якому проти доводів, викладених у відзиві, заперечив.

Розглянувши подані сторонами заяви по суті справи, додані до них документи і матеріали, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно і неупереджено оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "МАГНОЛІЯ-2012" перебуває на обліку у ГУ ДПС у Кіровоградській області як платник податків, зареєстроване за юридичною/податковою адресою: вул. Стуса Василя, 2-Г, м. Гайворон, Голованівський район, Кіровоградська область.

Основним видом діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю "Магнолія 2012" є роздрібна торгівля пальним (код КВЕД 47.30).

ТОВ "МАГНОЛІЯ-2012" зареєстрований акцизний склад за адресою: Кіровоградська обл., Гайворонський р-н. смт. Салькове, вул. Першотравнева, буд. 71, уніфікований номер акцизного складу - 1009655, номер запису в Реєстрі - 9868 від 02.07.2019 року.

Товариство отримало ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним №1103031401900003 з терміном дії з 01 липня 2019 року до 01 липня 2024 року.

У зв'язку з несплатою позивачем дію вказаної ліцензії було призупинено розпорядженням ГУ ДПС у Кіровоградській області від 01 липня 2020 року № 714-р та в подальшому анульовано.

Наступна ліцензія отримана Товариством 17 вересня 2020 року.

03 грудня 2020 року посадовими особами Головного управління ДПС у Кіровоградській області було проведено господарського об'єкту Товариства з обмеженою відповідальністю "МАГНОЛІЯ-2012".

За результатами перевірки податковим органом було складено Акт про результати фактичної перевірки з питань дотримання суб'єктами господарювання вимог законодавства України у сфері обігу пального № 720/11-28-09-01/37958225 від 10.12.2020 року, згідно якого контролюючий орган дійшов висновку, що ТОВ ««МАГНОЛІЯ-2012» було допущено порушення частини 20 статті 15 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР та п.п. 230.1.3 пункту 230 .1 статті 230 Податкового кодексу України від 02.12.2010 (а.с.7-10).

На підставі висновків вказаного Акту перевірки податковим органом було винесено податкові повідомлення-рішення:

- від 28 грудня 2020 року №00010690901, яким позивачеві нараховані штрафні санкції в сумі 250000,00 грн за порушення щодо роздрібної торгівлі пальним без наявності діючої ліцензії (а.с.11);

- від 28 грудня 2020 року №00010680901, яким позивачеві нараховані штрафні санкції в сумі 39000,00 грн за неподання даних про фактичні залишки пального про обсяг обігу пального до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику (а.с.13).

Як вбачається матеріалів справи, оскаржувані податкові повідомлення-рішення базуються на висновках акту перевірки про :

- відсутність у позивача права на здійснення роздрібної торгівлі пальним у період призупинення дії ліцензії № 1103031401900003 ;

- незабезпечення розпорядком акцизного складу своєчасного подання до центрального органу виконавчої влади що реалізує державну податкову політику , електонних документів , що містять дані про фактичні залишки пального та обсягу пального за період з 15.08.2020 року по 22.09.2020 року включно.

Надаючи правову оцінку податковому повідомленню-рішенню Головного управління Державної податкової служби у Кіровоградській області від 28 грудня 2020 року №00010690901, суд виходить з такого.

Релевантними до спірних правовідносин є положення Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР (далі - Закон №481).

Так, порядок роздрібної торгівлі пальним урегульовано статтею 15 Закону № 481.

Вказаною нормою передбачено, зокрема, що роздрібна торгівля пальним може здійснюватися суб'єктами господарювання (у тому числі іноземними суб'єктами господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій на роздрібну торгівлю.

Згідно зі статтею 15 Закону №481 ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним видаються уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади за місцем торгівлі суб'єкта господарювання (у тому числі іноземного суб'єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) терміном на п'ять років.

Плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним справляється щорічно і зараховується до місцевих бюджетів згідно із законодавством.

Воднораз, частиною другою статті 17 Закону №481 передбачено, що до суб'єктів господарювання (у тому числі іноземних суб'єктів господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі роздрібної торгівлі пальним без наявності ліцензії - 250000 гривень.

Судом встановлено, що ТОВ "МАГНОЛІЯ-2012" отримало ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним №1103031401900003 з терміном дії з 01 липня 2019 року до 01 липня 2024 року.

Однак, у зв'язку з несплатою позивачем дію вказаної ліцензії було призупинено розпорядженням ГУ ДПС у Кіровоградській області від 01 липня 2020 року № 714-р.

Дане розпорядження позивач отримав засобами поштового зв'язку 07 липня 2020 року.

Надалі, розпорядженням ГУ ДПС України у Кіровоградській області №867-р від 11 серпня 2020 року ТОВ "МАГНОЛІЯ-2012" дію ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним анульовано.

Отже, період з 07 липня 2020 року (день отримання позивачем рішення про призупинення дії ліцензії) по 11 серпня 2020 року (день анулювання ліцензії) є періодом, під час якого дію ліцензії ТОВ "МАГНОЛІЯ 2012" було призупинено.

Позивачем не спростовується, що у вказаний період Товариство здійснювало роздрібну торгівлю пальним; вказаний факт підтверджується також відомостями з інформаційної бази даних ДПС України ІС "Податковий блок" (фіскальні чеки в електронному вигляді) щодо реалізації пального (газу скрапленого) на АГЗП, що належить ТОВ "МАГНОЛІЯ-2012" 08 липня 2020 року, 14 липня 2020 року, 06 серпня 2020 року та 08 серпня 2020 року.

Проте, позивач наполягає, що підставою для застосування до суб'єкта господарювання фінансових (штрафних) санкцій згідно з частиною другою статті 17 Закону №481 є відсутність відповідної ліцензії, тоді як у ТОВ "МАГНОЛІЯ 2012" така ліцензія була не анульована, а наявна - її дію було призупинено. Виходячи з буквального тлумачення частини другої статті 17 Закону №481, позивач наголошує, що здійснення торгівлі пальним за умови наявності призупиненої ліцензії не є підставою для застосування до Товариства штрафних санкцій, передбачених вказаною нормою.

Суд вважає юридично помилковою таку позицію позивача.

Так, у розумінні статті 1 Закону №481 ліцензією є документ державного зразка, який засвідчує право суб'єкта господарювання (у тому числі іноземного суб'єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) на провадження одного із зазначених у цьому Законі видів діяльності протягом визначеного строку. У свою чергу, призупинення ліцензії - це тимчасове позбавлення суб'єкта господарювання (у тому числі іноземного суб'єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) права на провадження зазначеної в ліцензії діяльності у разі несплати чергового платежу за ліцензію, анулювання ліцензії - позбавлення суб'єкта господарювання (у тому числі іноземного суб'єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) права на провадження діяльності, зазначеної в ліцензії.

Отже, анулювання ліцензії та призупинення дії ліцензії є заходами впливу на суб'єкта господарювання, які різняться строком застосування, але є тотожними за своїми правовими наслідкками у вигляді позбавлення такого суб'єкта права на провадження зазначеної у ліцензії діяльності.

Відповідно до статті 15 Закону №481 дія ліцензії вважається призупиненою з моменту одержання суб'єктом господарювання (у тому числі іноземним суб'єктом господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) відповідного письмового розпорядження органу, який видав ліцензію, а її дія поновлюється з моменту зарахування відповідного чергового платежу за ліцензію до бюджету.

Дія ліцензії призупиняється у разі несвоєчасної сплати чергового платежу за ліцензію на підставі письмового розпорядження органу, який видав ліцензію, на термін до сплати заборгованості.

Виходячи з вказаних положень у їх системному зв'язку, суд дійшов висновку, що словосполученням "без наявності ліцензії" у статті 17 Закону №481 законодавець позначив також обставини, за яких відбувається втрата юридичної сили (тимчасова чи постійна) виданою попередньо ліцензією - зокрема, призупинення дії ліцензії.

Отже, суб'єкт господарювання, здійснюючи роздрібну торгівлю пальним у період призупинення дії відповідної ліцензії, вчиняє порушення, передбачене частиною другою статті 17 Закону України №481.

За таких умов суд дійшов висновку, що застосована до ТОВ "МАГНОЛІЯ 2012" спірним рішенням санкція відповідає суті виявленого контролюючим органом порушення, а тому відсутні підстави для задоволення позовних вимог в частині визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення №00010690901 від 28 грудня 2020 року.

Щодо податкового повідомлення-рішення №00010680901 від 28 грудня 2020 року про застосування штрафних санкцій у розмірі 39000,00 грн.

Спірне рішення грунтується на висновках контролюючого органу про незабезпечення позивачем як розпорядником акцизного складу своєчасного подання до центрального органу виконавчої влади що реалізує державну податкову політику, електонних документів , що містять дані про фактичні залишки пального та обсягу пального за період з 15.08.2020 року по 22.09.2020 року включно.

Так, відповідно до підпункту 14.1.6 пункту 14.1 статті 14 ПК України, акцизний склад це спеціально обладнані приміщення на обмеженій території (далі - приміщення), розташовані на митній території України, де під контролем постійних представників контролюючого органу розпорядник акцизного складу провадить свою господарську діяльність шляхом вироблення, оброблення (перероблення), змішування, розливу, пакування, фасування, зберігання, одержання чи видачі спирту етилового, горілки та лікеро-горілчаних виробів, а також приміщення, розташовані на митній території України, де розпорядник акцизного складу провадить свою господарську діяльність шляхом вироблення, оброблення (перероблення), змішування, навантаження-розвантаження, зберігання пального (крім скрапленого газу природного, бензолу, метанолу), за винятком приміщень для навантаження-розвантаження, зберігання пального виключно для потреб власного споживання пального розпорядником акцизного складу.

У розумінні підпункту 14.1.224 пункту 14.1 статті 14 ПК України, розпорядник акцизного складу - це суб'єкт господарювання, який одержав ліцензію на право виробництва спирту етилового, алкогольних напоїв, зареєстрований платником акцизного податку, або який здійснює виробництво, оброблення (перероблення), змішування, навантаження-розвантаження, зберігання пального (крім скрапленого газу природного, бензолу, метанолу), крім суб'єктів господарювання, які використовують приміщення, розташовані на митній території України, для навантаження-розвантаження, зберігання пального виключно для потреб власного споживання пального.

Відповідно до пункту 230.1 статті 230 ПК України, акцизні склади та акцизні склади пересувні утворюються з метою підвищення ефективності роботи із запобігання та боротьби з незаконним виробництвом і обігом спирту етилового, горілки та лікеро-горілчаних виробів, пального, посилення контролю за повнотою та своєчасністю надходження до бюджету акцизного податку.

Підпунктом 230.1.2 пункту 230.1 статті 230 ПК України встановлено, що акцизні склади, на території яких здійснюється виробництво, оброблення (перероблення), змішування, розлив, навантаження-розвантаження, зберігання, реалізація пального, повинні бути обладнані витратомірами-лічильниками на кожному місці відпуску пального наливом з акцизного складу, розташованому на акцизному складі, та рівнемірами-лічильниками рівня таких товарів (продукції) у резервуарі, а для скрапленого газу, інших газів, бутану, ізобутану за зазначеними в цьому підпункті кодами УКТЗЕД - також можуть бути обладнані пристроями для вимірювання рівня або відсотка пального у резервуарі (далі - рівнемір-лічильник) на кожному введеному в експлуатацію стаціонарному резервуарі, розташованому на акцизному складі.

Забороняється здійснення реалізації пального без наявності зареєстрованих витратомірів-лічильників, рівнемірів-лічильників та резервуарів, без реєстрації акцизного складу.

Відповідно до пункту 230.1.3 пункту 230.1 статті 230 ПК України, розпорядники акцизних складів зобов'язані на кожному акцизному складі щоденно (крім днів, в які акцизний склад не працює) формувати дані про фактичні залишки пального на початок та кінець звітної доби та про добові фактичні обсяги отриманого та реалізованого пального (далі у цьому розділі - обсяг обігу пального) у розрізі кодів товарних підкатегорій згідно з УКТ ЗЕД у літрах, приведених до температури 15° С.

Дані про фактичні залишки пального та про обсяг обігу пального формуються після проведення останньої операції з обігу пального у звітній добі, але не пізніше 23 години 59 хвилин цієї доби, до початку здійснення операцій з обігу пального у добу, що настає за звітною добою, та подаються до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, не пізніше 23 години 59 хвилин доби, що настає за звітною добою.

Дані про залишки пального та про обсяг обігу пального подаються електронними засобами зв'язку у формі електронних документів, яка затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Електронні документи заповнюються автоматично шляхом передачі до них даних з витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників (під час виходу з ладу, проведення повірки або калібрування рівнеміра-лічильника або витратоміра-лічильника - заповнюються відповідальною особою розпорядника акцизного складу).

На кожному акцизному складі за кожним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД формуються показники про:

обсяги залишків пального на початок та кінець звітної доби, що визначаються шляхом підсумовування обсягів залишків пального в кожному резервуарі на підставі показників рівнемірів-лічильників, встановлених на таких резервуарах, розташованих на такому акцизному складі;

добовий обсяг реалізованого пального, що визначається шляхом підсумовування обсягів реалізованого за звітну добу пального через кожне місце відпуску пального наливом з акцизного складу на підставі показників витратомірів-лічильників, встановлених на кожному місці відпуску пального наливом з акцизного складу, розташованому на такому акцизному складі;

добовий обсяг отриманого пального, що визначається шляхом віднімання від обсягу залишків пального на кінець звітної доби обсягу залишків пального на початок звітної доби та додавання добового обсягу реалізованого пального з такого акцизного складу з додаванням обсягу втраченого пального, зазначеного в акцизних накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі акцизних накладних, та з відніманням додаткового обсягу пального, зазначеного в заявках на поповнення обсягу залишку пального або спирту етилового, зареєстрованих у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового.

Згідно з абзацом четверти пункту 18 підрозділу 5 розділу XX ПК України із внесеними змінами згідно із Законом України №391-ІХ від 18.12.2019 року, норми пункту 128-1.1 статті 128-1 цього Кодексу застосовуються з 1 квітня 2020 року - до розпорядників акцизних складів, на яких розташовано резервуари, загальна місткість яких не перевищує 1000 куб. метрів (крім розпорядника акцизного складу, який до 1 липня 2019 року не підпадав під визначення платника податку відповідно до пункту 212.1 статті 212 цього Кодексу).

Пунктом 21 підрозділу 5 розділу XX ПК України встановлено, що електронні документи, передбачені підпунктом 230.1.3 пункту 230.1 статті 230 цього Кодексу, заповнюються відповідальною особою розпорядника акцизного складу на підставі показників витратомірів-лічильників, рівнемірів-лічильників або у мірах повної місткості та/або за допомогою рулетки та метроштока або переносного (портативного) рівнеміра-аналізатора, які мають позитивний результат повірки, проведеної відповідно до законодавства, до дати реєстрації в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі витратомірів-лічильників та/або рівнемірів-лічильників, встановлених на відповідному акцизному складі, але не пізніше строків, визначених пунктом 12 цього підрозділу.

У свою чергу, відповідальність за порушення підпункту 230.1.3 пункту 230.1 ст. 230 ПК України передбачено п. 128-1.3 ст. 128-1 ПК України. Зокрема, незабезпечення з вини розпорядника акцизного складу своєчасного подання до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального та обсяг обігу пального або спирту етилового тягне за собою накладення штрафу в розмірі 1000 гривень за кожний неподаний електронний документ.

Так, ТОВ "МАГНОЛІЯ-2012" зареєстровано акцизний склад за адресою Кіровоградська обл., Гайворонський р-н. смт. Салькове, вул. Першотравнева, буд. 71, уніфікований номер акцизного складу - 1009655, номер запису в Реєстрі - 9868 від 02.07.2019 року.

Відповідачем підтверджено, що на момент проведення перевірки вищезазначена АГЗК обладнана витратомірами-лічильниками та рівнемірами-лічильниками рівня пального у резервуарі, які зареєстровані належним чином.

Водночас, відповідач наполягає на тому, що всупереч вимогам підпункту 230.1.3 пункту 230.1 статті 230 ПК України з 15 серпня 2020 року по 22 вересня 2020 року позивачем не надсилалися до контролюючого органу звіти про фактичні залишки пального на початок та кінець звітної доби та про добові фактичні обсяги отриманого та реалізованого пального (далі - обсяг обігу пального) у розрізі кодів товарних підкатегорій згідно з УКТ ЗЕД у літрах, приведених до температури 15° С.

Позивач не спростовує, що в означений період дійсно не надсилав звітів. Однак зазначає, що у зв'язку з відсутністю ліцензії склад не працював, необхідності надсилати такі звіти не було.

Суд погоджується з позивачем у тому, що вимога пункту 230.1 статті 230 ПК України стосовно щоденного подання даних про фактичні злишки пального є, в силу формулювань, вжитих у вказаній нормі, незатосовною до випадків, коли акцизний склад не працює.

Позивачем надані до суду Наказ директора ТОВ "МАГНОЛІЯ-2012" №166 від 14 серпня 2020 року про зупинення роботи газової АЗС з 15 серпня 2020 року у зв'язку з анулюванням ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним, а також Наказ №167 від 22 серпня 2020 року про відновлення роботи газової АЗС із 22 вересня 2020 року у зв'язку з отриманням такої ліцензії.

Зазначені Накази, у сув'язі з наявним у матеріалах справи витягом з інформаційної бази даних ДПС України ІС "Податковий блок" (фіскальні чеки в електронному вигляді) щодо реалізації пального на АГЗП, що належить ТОВ "МАГНОЛІЯ-2012" у перевірений відповідачем період, у якому відсутні відомості щодо фіскальних чеків, виданих позивачем після 08 серпня 2020 року, на переконання суду, посвідчують той факт, що з 15 серпня 2020 року по 22 вересня 2020 року акцизний склад не працював, а відтак- позивач не зобов'язаний був у вказаний період формувати дані про фактичні залишки пального на початок та кінець звітної доби та про добові фактичні обсяги отриманого та реалізованого пального (далі у цьому розділі - обсяг обігу пального) у розрізі кодів товарних підкатегорій згідно з УКТ ЗЕД у літрах, приведених до температури 15° С відповідно до пункту 230.1 статті 230 ПК України.

Посилання відповідача на те, що ТОВ "МАГНОЛІЯ-2012" не інформувало контролюючий орган про неробочі дні, не є підставою для обгрунтування правомірності спірного рішення, оскільки підпунктом 230.1.3 пункту 230.1 статті 230 ПК України платник податків звільняється від обов'язку надавати звіти у дні, коли склад не працює, безвідносно від повідомлення про це контролюючого органу.

За таких обставин суд доходить висновку про протиправність податкового повідомлення-рішення від 28 грудня 2020 року №00010680901 та про необхідність його скасування.

На підставі частини третьої статті 139 КАС України судові витрати Товариства належить розподілити пропорційно до задоволених позовних вимог, присудивши позивачеві 2270,00 грн (судовий збір за подання до суду позову в частині визнання протиправним та скасування рішення №00010680901) за рахунок бюджетних асигнувань відповідача. Докази щодо інших судових витрат сторонами не подані.

З огляду на зазначене, керуючись статтями 77, 78, 139, 241, 243, 244, 245, 246 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «МАГНОЛІЯ- 2012» (ЄДРПОУ - 37958225; адреса: вул. Стуса Василя, 2-Г, м. Гайворон, Голованівський район, Кіровоградська область, 26300) до Головного управління ДПС у Кіровоградській області (код ЄДРПОУ 43142606; адреса: вул. В. Перспективна, 55, м. Кропивницький, Кіровоградська область, 25006) про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень- задовольнити частково.

Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління ДПС у Кіровоградській області від 28 грудня 2020 року №00010680901 про застосування до ТОВ «МАГНОЛІЯ-2012» штрафних (фінансових) санкцій у розмірі 39000,00 грн.

У задоволенні решти позовних вимог- відмовити.

Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «МАГНОЛІЯ- 2012» код (ЄДРПОУ 37958225) сплачений судовий збір в сумі 2270,00 грн (дві тисячі двісті сімдесят гривень, нуль копійок) за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Кіровоградській області (код ЄДРПОУ 43142606)

Копію рішення надіслати учасникам справи.

Рішення суду набирає законної сили в порядку та строки, визначені статтями 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України.

Рішення суду може бути оскаржене у 30-денний строк з дня його складення до Третього апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги через Кіровоградський окружний адміністративний суд (а у разі початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи - безпосередньо до суду апеляційної інстанції).

Суддя Кіровоградського

окружного адміністративного суду О.В. Кравчук