Ухвала від 21.05.2021 по справі 225/5673/20

Справа № 225/5673/20

Провадження № 2/225/80/2021

УХВАЛА

іменем України

21 травня 2021 року м. Торецьк

Дзержинський міський суд Донецької області у складі:

головуючої судді - Соляник А.В.,

за участі:

секретаря судового засідання Андрієвої Т.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Торецьк, без фіксування засобами технічної фіксації, цивільну справу за позовом представника позивача - адвоката Бєлікової Наталії Анатоліївни, яка діє в інтересах ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Дзержинського міського суду Донецької області перебуває цивільна справа за позовом представника позивача - адвоката Бєлікової Наталії Анатоліївни, яка діє в інтересах ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

Ухвалою суду від 31 грудня 2020 року зупинено провадження у цивільній справі за позовом представника позивача - адвоката Бєлікової Наталії Анатоліївни, яка діє в інтересах ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, до встановлення правонаступників позивача ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .

19 травня 2021 року на адресу суду надійшла заява представника позивача ОСОБА_4 про поновлення провадження у справі, в обґрунтування заяви представник зазначила, що згідно свідоцтва про право на спадщину за законом від 14.05.2021 та Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 14.05.2021, спадкоємицею ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка прийняла спадщину, є її донька ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Посилаючись на вимоги ст. 254 ЦПК України, представник ОСОБА_4 просила суд поновити провадження по вказаній справі.

Відповідно до ст. 254 ЦПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.

Відповідно до свідоцтва про право на спадщину за законом від 14.05.2021 та Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 14.05.2021, та відповідно до ст. 1261 ЦК України, спадкоємицею ОСОБА_2 , яка спадщину прийняла, є її донька, громадянка України ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Таким чином, суд доходить висновку, що підстави, які викликали зупинення провадження у справі, в даний час усунені, у зв'язку з чим, суд вважає за необхідне поновити провадження у справі за позовом представника позивача - адвоката Бєлікової Наталії Анатоліївни, яка діє в інтересах ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

Керуючись ст. 254, 258-261, ЦПК України, ст. 1261 ЦК України -

ПОСТАНОВИВ:

Поновити провадження у справі за позовом представника позивача - адвоката Бєлікової Наталії Анатоліївни (адреса для листування: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ), яка діє в інтересах ОСОБА_1 (адреса реєстрації: АДРЕСА_2 , РНОКПП НОМЕР_2 ), ОСОБА_2 (адреса реєстрації: АДРЕСА_3 , РНОКПП НОМЕР_3 ) до ОСОБА_3 (адреса реєстрації: АДРЕСА_3 , РНОКПП НОМЕР_4 ) про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

Призначити судове засідання по вказаній справі за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін на 03 червня 2021 року о 16 годині 45 хвилин, яке відбудеться в приміщенні Дзержинського міського суду Донецької області за адресою: 85200, Донецька область, м. Торецьк, вул. Дружби, буд. 4.

Копію ухвали у справі надіслати сторонам.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб-порталі судової влади України за веб-адресою: http://dgm.dn.court.gov.ua/sud0512/.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: А.В.Соляник

Попередній документ
97099409
Наступний документ
97099414
Інформація про рішення:
№ рішення: 97099410
№ справи: 225/5673/20
Дата рішення: 21.05.2021
Дата публікації: 25.05.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Торецький міський суд Донецької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із житлових відносин, з них; про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням
Розклад засідань:
24.11.2020 16:10 Дзержинський міський суд Донецької області
18.12.2020 09:30 Дзержинський міський суд Донецької області
03.06.2021 16:45 Дзержинський міський суд Донецької області
09.07.2021 09:00 Дзержинський міський суд Донецької області