21.05.21
22-з/812/71/21
Провадження № 22-з/812/71/2021 Доповідач апеляційної інстанції - Данилова О.О
21 травня 2021року м. Миколаїв
справа №483/2196/19
Миколаївський апеляційний суд у складі:
головуючого Данилової О.О.,
суддів: Коломієць В.В., Шаманської Н.О.,
розглянувши питання про виправлення описки у постанові Миколаївського апеляційного суду від 22 квітня 2021 року у цивільній справі за позовом
ОСОБА_1 до ОСОБА_2 (треті особи - ОСОБА_3 , приватне акціоненрне товариство «Страхова компанія «Статус»
про відшкодування шкоди
Постановою Миколаївського апеляційного суду від 22 квітня 2021 року рішення Центрального районного суду м. Миколаєва від 14 січня 2021 року змінено, зменшено стягнення з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 моральної шкоди з 12 000 грн. до 5 000 грн., розподілені судові витрати.
7 травня 2021 року ОСОБА_2 подано заяву про виправлення описки у постанові апеляційного суду у його по-батькові, яке зазначено як « ОСОБА_4 », замість належного « ОСОБА_5 ».
За правилами частини 1статті 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Отже недолік постанови від 22 квітня 2021 року, а саме невірно зазначене по-батькові відповідача може бути усунуто за правилами статті 269 ЦПК України.
Питання про внесення виправлень вирішується судом без повідомлення учасників справи.
Керуючись статтею 368 ЦПК України, апеляційний суд
Виправити описку у постанові Миколаївського апеляційного суду від 22 квітня 2021 року.
У резолютивній частині постанови замість « ОСОБА_6 » зазначити « ОСОБА_2 ».
Ухвала набирає законної сили з дня прийняття, але може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складання повної ухвали.
Головуючий О.О.Данилова
Судді: В.В.Коломієць
Н.О.Шаманська