Постанова від 11.05.2021 по справі 705/1678/21

Справа №705/1678/21

3/705/1185/21

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11.05.2021 м. Умань

Суддя Уманського міськрайонного суду Черкаської області Єщенко О.І., розглянувши матеріали, які надійшли з Уманського РУП ГУНП в Черкаській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка проживає по АДРЕСА_1 , такої, що не працює,

за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 в період часу з 11.04.2021 18 год. 00 хв. по 12.04.2021 10 год. 00 хв. ухилилась від виконання батьківських обов'язків, передбачених ч. 2 ст. 150 Сімейного кодексу України, щодо виховання свого сина ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , який самовільно залишив місце свого проживання та рахувався безвісти зниклим.

Своїми діями ОСОБА_1 вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 184 КУпАП.

ОСОБА_1 повідомлялась про час та місце розгляду справи, однак усуд не з'явилась, про причини неявки не повідомила, письмових заперечень проти протоколу про адміністративне правопорушення та клопотання про відкладення розгляду справи від неї не надійшло.

За таких обставин та відповідно до ст. 268 КУпАП суддя вважає за можливе розглянути справу за відсутності особи, яка притягується до адміністративної відповідальності.

Дослідивши матеріали справи, доходжу висновку, що вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП, підтверджується зібраними доказами, зокрема, протоколом про адміністративне правопорушення від 12.04.2021 серії ВАБ 270407, письмовими поясненнями ОСОБА_2 та ОСОБА_1 .

Згідно з вимогами ст. 40-1 КУпАП судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення суддею постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.

Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь її вини, майновий стан, відсутність обставин, що пом'якшують та обтяжують відповідальність, керуючись ст. ст. 33, 284, 287 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП, та накласти на неї адміністративне стягнення у виді попередження.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у розмірі 454 (чотирьохсот п'ятдесяти чотирьох) грн.

Постанова може бути оскаржена до Черкаського апеляційного суду протягом 10 днів з дня її винесення шляхом подачі апеляції через Уманський міськрайонний суд Черкаської області.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги, постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Суддя О.І. Єщенко

Попередній документ
97081023
Наступний документ
97081025
Інформація про рішення:
№ рішення: 97081024
№ справи: 705/1678/21
Дата рішення: 11.05.2021
Дата публікації: 24.05.2021
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Уманський міськрайонний суд Черкаської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку; Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (04.08.2021)
Дата надходження: 16.04.2021
Предмет позову: ч.1 ст. 184 КУпАП
Розклад засідань:
11.05.2021 09:30 Уманський міськрайонний суд Черкаської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЄЩЕНКО ОЛЕНА ІВАНІВНА
суддя-доповідач:
ЄЩЕНКО ОЛЕНА ІВАНІВНА
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Неяченко Анжела Іванівна