Шаргородський районний суд
Вінницької області
19 травня 2021 року
м. Шаргород
Справа № 152/359/21
провадження №1-кп/152/42/21
Шаргородський районний суд Вінницької області
у складі:
головуючого судді ОСОБА_1
з участю
секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
захисника обвинуваченого адвоката ОСОБА_4 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду матеріали кримінального провадження №12017020360000175 від 18.06.2017 по обвинуваченню ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, уродженця с. Пеньківка жителя АДРЕСА_1 , з базовою середньою освітою, не одруженого, не працюючого, не є особою з інвалідністю, раніше судимого,
у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України,
Судовий розгляд кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 18.06.2017 за № 12017020360000175 по обвинуваченню ОСОБА_5 у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України призначено на 11 годину 30 хвилин 01 червня 2021 року в залі судових засідань №1 Шаргородського районного суду Вінницької області.
Обвинувачений ОСОБА_5 в даний час відбуває покарання за вироком Шаргородського районного суду Вінницької області від 06.04.2017 в ДУ «Голопристанська виправна колонія (№7)» і приймає участь в судових засіданнях в режимі відеоконференції між Шаргородським районним судом Вінницької області та ДУ «Голопристанська виправна колонія (№7)».
Згідно з положеннями п. 4 ч. 1 ст. 336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження.
З метою забезпечення своєчасного розгляду кримінальної справи, суд відповідно до вимог ст.336 КПК України вважає за необхідне розгляд справи провести в режимі відеоконференції, що відбудеться у приміщенні ДУ «Голопристанська виправна колонія (№7)», яка знаходиться за адресою: с. Стара Збруївка Голопристанського району Херсонської області вулиця Набережна, будинок 1Б.
На підставі викладеного та керуючись статтями 314, 336, 369 - 372 КПК України, суд
Забезпечити участь ОСОБА_5 , обвинуваченого у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України у судовому засіданні в режимі відеоконференції між Шаргородським районним судом Вінницької області та ДУ «Голопристанська виправна колонія (№7)».
Виконання ухвали суду в частині забезпечення відеозв'язку між Шаргородським районним судом Вінницької області та ДУ «Голопристанська виправна колонія (№7)» доручити ДУ «Голопристанська виправна колонія (№7)» (75630, с. Стара Збруївка Голопристанського району Херсонської області вулиця Набережна, будинок 1Б.
Доручити адміністрації Державної установи «Голопристанська виправна колонія (№7)» забезпечити участь обвинуваченого ОСОБА_5 в судовому засіданні о 11 годині 30 хвилин 01 червня 2021 року, в режимі відеоконференції з Шаргородським районним судом Вінницької області.
Застосовувані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження, а також інформаційну безпеку.
Учасникам судового розгляду має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового розгляду, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізовувати інші надані їм процесуальні права та виконувати процесуальні обов'язки, передбачені КПК України.
Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, повинні фіксуватися за допомогою технічних засобів.
Ухвала оскарженню не підлягає. Згідно ч. 5 ст. 532 КПК України ухвали суду, які не можуть бути оскаржені, набирають законної сили з моменту їх оголошення.
Ухвала постановлена та проголошена 19.05.2021.
Головуючий суддя ОСОБА_1