про об'єднання в одне провадження
20 травня 2021 рокуСправа №451/730/21
Провадження № 3/451/501/21
Суддя Радехівського районного суду Львівської області Куцик-Трускавецька О.Б., розглянувши матеріали, які надійшли з Відділення поліції №1 Червоноградського районного відділу поліції ГУНП у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 , непрацюючого, неодруженого, з середньою освітою, раніше судимого по ч.2 ст. 185 КК України, останній раз притягався до аміністративної відповідальності Радехівським районним судом Львівської області 06.05.2021 за ч.1 ст. 173-2 КУпАП,
за частиною 2 статті 173-2 КУпАП, -
встановив:
20.05.2021 до Радехівського районного суду Львівської області надійшов протокол про адміністративне правопорушення серії ВАБ №106977 від 17.05.2021, складений стосовно ОСОБА_1 , за вчинення правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 187 КУпАП.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 20.05.2021 автоматизованою системою документообігу суду для цього судового провадження визначено суддю Куцик-Трускавецьку О.Б.
Окрім цього, 20.05.2021 до Радехівського районного суду Львівської області надійшов протокол серії ВАБ №106978 від 17.05.2021, складений стосовно ОСОБА_1 , за вчинення правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 173-2 КУпАП.
Згідно з протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 20.05.2021 автоматизованою системою документообігу суду для цього судового провадження визначено суддю Куцик-Трускавецьку О.Б.
Відповідно до частини 2 статті 36 КУпАП якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.
Згідно з пунктом 55 Рішення Європейського Суду з прав людини «Гурепка проти України» (Заява №61406/00, Страсбург 6 вересня 2005 року) «з огляду на свою усталену прецедентну практику, Суд не має сумніву, що в силу суворості санкції дана справа за суттю є кримінальною, а адміністративне покарання фактично носило кримінальний характер з усіма гарантіями статті 6 Конвенції та, відповідно, й статті 2 Протоколу №7 до Конвенції (див. Engel and others v. the Netherlands, judgment of 8 June 1976, Series A no. 22, параграфи 82-83; Ozturk v. Germany, judgment of 21 February 1984, Series A no. 73, параграфи 48-50; Escoubetv. Belgium judgment [GC], no. 26780/95, параграф 32, ECHR 1999-VII; Ezeh and Connors v. the United Kingdom [GC], nos. 39665/98 and 40086/98, ECHR 2003-X).
З огляду на позицію Європейського Суду з прав людини, викладену у вищевказаному рішенні, суд враховує за аналогією приписи статті 217 КПК України, згідно з якими у разі необхідності в одному провадженні можуть бути об'єднані матеріали досудових розслідувань щодо однієї особи, підозрюваної у вчиненні кількох кримінальних правопорушень.
Враховуючи вищевикладене та зважаючи на те, що правопорушення вчинені однією і тією ж особою та справи про ці правопорушення розглядаються одним і тим же складом суду, тому наявні підстави для об'єднання вищезазначених справ в одне провадження для спільного їх розгляду та вирішення по суті.
Керуючись статтею 36 КУпАП, Радехівський районний суд Львівської області, -
постановив:
Об'єднати справи про адміністративне правопорушення №451/731/21 (провадження №3/451/502/21) та №451/730/21 (провадження №3/451/501/21) стосовно ОСОБА_1 за частиною 2 статті 173-2 КУпАП в одне провадження, присвоївши справі №451/730/21 (провадження №3/451/501/21).
Постанова оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
СуддяКуцик-Трускавецька О. Б.