Ухвала від 17.12.2020 по справі 752/24855/18

Справа № 752/24855/18

Провадження № 2/752/1204/20

УХВАЛА

підготовчого судового засідання

17.12.2020 року Голосіївський районний суд міста Києва в складі:

головуючого судді Колдіної О.О.,

з участю секретаря Оджубейської Д.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «Укрсоцбанк», треті особи: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Чуловський Володимир Анатолійович, приватний виконавець Виконавчого округу Миколаївської області Баришніков Артем Дмитрович про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню,

ВСТАНОВИВ:

позивач звернулась до суду з позовом до АТ «Укрсоцбанк», треті особи: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Чуловський Володимир Анатолійович, приватний виконавець Виконавчого округу Миколаївської області Баришніков Артем Дмитрович про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню.

03.12.2018 р. на підставі ухвали Голосіївського районного суду м.Києва судом відкрито провадження у справі.

12.08.2020 р. ухвалою суду до участі у справі залучено правонаступника відповідача - АТ «Альфа Банк».

В підготовче судове засідання позивач не з'явилась, надіславши заяву про розгляд справи у її відсутність.

Представник відповідача та приватний виконавець Виконавчого округу Миколаївської області Баришніков Артем Дмитрович в підготовче судове засідання не з'явились, про місце і час його проведення повідомлялись належним чином.

Від приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Чуловського Володимира Анатолійовича надійшло клопотання про розгляд справи у його відсутність.

В порядку підготовчого провадження судом були вивчені матеріали справи, встановлені всі фактичні обставини справи, які підлягають з"ясування в ході судового розгляду, вирішено питання про забезпечення позову, залучено до участі у справі правонаступника відповідача.

Інших клопотань, що підлягають вирішенню в ході підготовчого провадження, сторонами не заявлялось.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає за можливе підготовче провадження у справі закінчити і призначити справу до розгляду в порядку загального позовного провадження у відкритому судовому засіданні, встановивши загальний порядок дослідження доказів у справі.

Справа підлягає розгляду суддею одноособово.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст.197, 198, 200 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

закрити підготовче провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «Укрсоцбанк», треті особи: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Чуловський Володимир Анатолійович, приватний виконавець Виконавчого округу Миколаївської області Баришніков Артем Дмитрович про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню.

Призначити справу до розгляду в порядку загального позовного провадження у відкритому судовому засіданні на 31.05.2021р. на 10.30 год.

Справу розглядати суддею одноособово.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

Попередній документ
97020386
Наступний документ
97020388
Інформація про рішення:
№ рішення: 97020387
№ справи: 752/24855/18
Дата рішення: 17.12.2020
Дата публікації: 21.05.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Голосіївський районний суд міста Києва
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів позики, кредиту, банківського вкладу
Розклад засідань:
25.03.2020 16:30 Голосіївський районний суд міста Києва
12.08.2020 09:00 Голосіївський районний суд міста Києва
17.12.2020 14:00 Голосіївський районний суд міста Києва
31.05.2021 10:30 Голосіївський районний суд міста Києва