17 травня 2021 року м. Кропивницький
справа № 401/4630/15-ц
провадження № 22-з/4809/33/21
Кропивницький апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати у цивільних справах:
головуючого (доповідача) Мурашка С.І.,
суддів: Голованя А.М., Карпенка О.Л.
заслухавши доповідача по цивільній справі за заявою адвоката Гармаша Андрія Віталійовича, який представляє інтереси ОСОБА_1 про визначення порядку і строку виконання рішення суду, забезпечення його виконання, у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про припинення права спільної часткової власності, стягнення компенсації вартості частки майна,
Рішенням апеляційного суду Кіровоградської області від 21 червня 2016 року апеляційну скаргу ОСОБА_2 задоволено.
Рішення Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області від 07 квітня 2016 року скасовано.
Задоволено позов ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про припинення права спільної часткової власності, стягнення компенсації вартості частки майна.
Виділено ОСОБА_2 ј частки з житлового будинку АДРЕСА_1 та 1/2 частки з житлового будинку АДРЕСА_2 .
Стягнуто із ОСОБА_1 на користь ОСОБА_2 грошову компенсацію за ј частки з житлового будинку АДРЕСА_1 , у розмірі 48069,25 грн та грошову компенсацію за Ѕ частки з житлового будинку АДРЕСА_2 , у розмірі 228329,50 грн, а всього 274150,25 грн.
З моменту отримання ОСОБА_2 грошової компенсації від ОСОБА_1 за частки житлових будинків АДРЕСА_3 та № НОМЕР_1 , які розташовані за адресою: АДРЕСА_4 , припинити право спільної часткової власності на вказане майно між ними.
23 квітня 2021 року до Кропивницького апеляційного суду надійшла заява адвоката Гармаша Андрія Віталійовича, який представляє інтереси ОСОБА_1 про визначення порядку і строку виконання рішення суду, забезпечення його виконання.
Згідно ст. 267 ЦПК України, суд, який ухвалив рішення, може визначити порядок його виконання, надати відстрочення або розстрочення виконання, вжити заходів для забезпечення його виконання, про що зазначає в рішенні.
Забезпечення виконання рішення здійснюється в порядку забезпечення позову. Забезпечення виконання рішення скасовується після повного виконання відповідачем рішення суду.
Керуючись ст.267 ЦПК України, суд,
Призначити питання про визначення порядку і строку виконання рішення суду, забезпечення його виконання у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про припинення права спільної часткової власності, стягнення компенсації вартості частки майна до розгляду в Кропивницькому апеляційному суді на 03 червня 2021 року на 13 год. 45 хв.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя С. І. Мурашко
Судді А. М. Головань
О. Л. Карпенко