Справа № 279/6180/20
Провадження № 2-о/279/24/21
13.05.2021 року м.Коростень Житомирської області
Коростенський міськрайонний суд Житомирської області в складі судді Моголівця І.А., з секретарем Мишко В.В. по справі за позовом ОСОБА_1 до Ушомирської сільської ради Коростенського району Житомирської області про встановлення факту належності правовстановлюючого документу, -
В провадженні суду знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Ушомирської сільської ради Коростенського району Житомирської області про встановлення факту належності правовстановлюючого документу.
Сторони належним чином повідомлялись судом про дату, час і місце підготовчого судового розгляду, до суду не зявився.
Даних про вручення судової повістки позивачу та відповідачу у суду не має.
Відповідно до ч.2 ст.223 ЦПК України суд відкладає розгляд справи у разі неявки в судове засідання будь-якого учасника справи щодо якого відсутні відомості про вручення йому повідомлення про дату, час і місце судового засідання .
Відповідно до ст.247 ч.2 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.223,247 ЦПК України, суддя, -
Розгляд цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Ушомирської сільської ради Коростенського району Житомирської області про встановлення факту належності правовстановлюючого документу проводити за відсутності сторін без фіксування судового засідання технічними засобами.
Судове засідання відкласти.
Судове засідання призначити на 10 годин 10 хвилин 30 червня 2021 року.
Ухвала не оскаржується.
Суддя: І.А. Моголівець