Справа № 683/1527/19
2/683/46/2021
29 квітня 2021 року м. Старокостянтинів
Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області
в складі: головуючої - судді Цішковського В.А.,
з участю секретаря Крупської В.В.
розглянувши в підготовчому засіданні в місті Старокостянтинів справу № 683/1527/19, провадження 2/683/46/2021, за позовом Приватного підприємства «Дочірня компанія «Енсел 1» до ОСОБА_1 , Фермерського господарства «Вітязь 2008», за участі третьої особи без самостійних вимог на стороні відповідача - Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним, та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до Приватного підприємства «Дочірня компанія «Енсел 1» про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним,
В червні 2019 року ПП «Дочірня компанія «Енсел 1» звернулася в суд з позовом до ОСОБА_1 , Фермерського господарства «Вітязь 2008», за участі третьої особи без самостійних вимог на стороні відповідача - Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, про визнання договору оренди земельної ділянки з кадастровим №6824280700:08:028:0001 недійсним, укладеного 20.03.2019 року між Фермерським господарством «Вітязь 2008» та ОСОБА_1 .
Ухвалою судді Старокостянтинівського районного суду від 14 серпня 2019 року у даній справі відкрито провадження й призначено по справі підготовче засідання.
11 вересня 2019 року відповідач ОСОБА_1 подала в суд зустрічний позов до ПП «Дочірня компанія «Енсел 1» про визнання договору оренди земельної ділянки з кадастровим №6824280700:08:028:0001 недійсним, укладеного 16.05.2006 року між Приватним підприємством «Олімп», правонаступником якого є ПП «Дочірня компанія «Енсел 1» та ОСОБА_1 .
Ухвалою судді Старокостянтинівського районного суду від 09 листопада 2020 року зустрічний позов ОСОБА_1 до Приватного підприємства «Дочірня компанія «Енсел 1» про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним прийнято до спільного розгляду та об'єднано в одне провадженні із первісним позовом Приватного підприємства «Дочірня компанія «Енсел 1» до ОСОБА_1 , Фермерського господарства «Вітязь 2008», за участі третьої особи без самостійних вимог на стороні відповідача - Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним.
Ухвалою Старокостянтинівського районного суду від 15 лютого 2021 року по справі було призначено судово-почеркознавчу експертизу, проведення якої доручено експертам Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
Відповідно до положень ст.254 ЦПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення.
Провадження у справі продовжується зі стадії, на якій його було зупинено.
26 квітня 2021 року на адресу Старокостянтинівського районного суду від експерта надійшли матеріали цивільної справи № 683/1527/19 та повідомлення про неможливість проведення експертизи.
Оскільки обставини, що викликали зупинення провадження по даній справі усунуто, тому провадження у даній справі підлягає відновленню.
Керуючись ст. 254 ЦПК України,
Провадження у справі за позовом Приватного підприємства «Дочірня компанія «Енсел 1» до ОСОБА_1 , Фермерського господарства «Вітязь 2008», за участі третьої особи без самостійних вимог на стороні відповідача - Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним, та зустрічним позовом ОСОБА_1 до Приватного підприємства «Дочірня компанія «Енсел 1» про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним - відновити.
Справу призначити до підготовчого засідання в приміщенні Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області на 10 годину 00 хвилин 09 червня 2021 року.
Про час і місце розгляду справи повідомити сторони.
Копії ухвали направити сторонам.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: