Харківський окружний адміністративний суд
61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710
про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття спрощеного провадження у справі
11 травня 2021 року Справа № 520/6924/21
Суддя Харківського окружного адміністративного суду Рубан В.В., розглянувши адміністративний позов та додані до нього документи Державної екологічної інспекції у Харківській області (вул. Бакуліна, буд. 6, м. Харків, 61166, 37999518) до Акціонерного товариства "ВОСТОК" (вул. Привокзальна, буд. 4,смт. Золочів, Харківська область, 62203, 03115169) про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду ,-
До Харківського окружного адміністративного суду звернувся позивач, Державна екологічна інспекція у Харківській області , з адміністративним позовом до Акціонерного товариства "ВОСТОК" в якому просить суд:
- застосувати заходи реагування у сфері державного нагляду (контролю) до Акціонерного товариства "ВОСТОК" (код ЄДРПОУ 03115169) у вигляді тимчасового зупинення роботи джерела утворення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря розташованого за адресою: Харківська область, Богодухівський район (Золочівський район), смт. Золочів, вул. Привокзальна, 4 а саме: опалювального котлу SolithermS Caldera St8S до отримання Акціонерним товариством "ВОСТОК" (код ЄДРПОУ 03115169) відповідного дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами на зазначене джерело утворення викидів шляхом опломбування (опечатування) вказаного Державною екологічною інспекцією у Харківській області;
- контроль за виконанням рішення покласти на Державну екологічну інспекції у Харківській області.
Ухвалою судді Харківського окружного адміністративного суду від 26.04.2021 р. позовну заяву залишено без руху. Надано позивачу строк для усунення викладених в ухвалі недоліків протягом п'яти днів з моменту отримання ухвали.
На виконання ухвали суду, представником позивача 06.05.2021 р. вказані недоліки усунуто.
Справа підсудна Харківському окружному адміністративному суду.
Виходячи з положень ст. ст. 171, 257 КАС України, оскільки справа належить до справ незначної складності, позовну заяву належить розглядати за правилами спрощеного позовного провадження.
Відповідно до ч.5 ст.262 КАС України, суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
Керуючись приписами статей 12, 171, 257-262 КАС України, суд, -
1. Прийняти адміністративний позов до розгляду та відкрити спрощене провадження в адміністративній справі за адміністративним позовом Державної екологічної інспекції у Харківській області до Акціонерного товариства "ВОСТОК" про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду.
2. Встановити строк відповідачу для подання до суду відзиву на адміністративний позов разом з усіма доказами, що обґрунтовують доводи, які в ньому наведені або заяву про визнання позову протягом п'ятнадцяти днів з дня одержання копії ухвали про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття спрощеного провадження у справі.
3. Встановити строк позивачу для подання до суду відповіді на відзив протягом трьох днів з дня отримання відзиву.
4. Встановити строк відповідачу для подання до суду заперечення на відповідь позивача протягом трьох днів з дня отримання відповіді позивача на відзив.
5. Розгляд і вирішення справи здійснювати одноособовим складом суду в порядку спрощеного провадження.
6. Копії даної ухвали направити учасникам справи.
7. Роз'яснити учасникам справи про наявність у них процесуальних прав і обов'язків, що передбачені ст. ст. 44, 47 Кодексу адміністративного судочинства України.
8. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Рубан В.В.