П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
05 травня 2021 р. Категорія: 102040000 м.ОдесаСправа № 420/1575/20 Головуючий у суді І інстанції: Юхтенко Л.Р.
П'ятий апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
судді-доповідача Семенюка Г.В.,
суддів Домусчі С.Д. , Шляхтицького О.І. ,,
розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Одеського окружного адміністративного суду від 15 жовтня 2020 року по справі за позовом ОСОБА_1 до Держави Україна (інші дані, засоби зв'язку невідомі) про визнання протиправними дій, бездіяльності та зобов'язання вчинити певні, -
встановив:
Позивач, звернувся до суду з позовом до Держави Україна (інші дані, засоби зв'язку невідомі) про визнання протиправними дій, бездіяльності та зобов'язання вчинити певні.
Ухвалою Одеського окружного адміністративного суду від 15 жовтня 2020 року позовну заяву ОСОБА_1 до Держави Україна про визнання протиправними дій, бездіяльності та зобов'язання вчинити певні повернуто позивачу.
ОСОБА_1 не погодившись з ухвалою суду першої інстанції, подала апеляційну скаргу.
Ухвалою П'ятого апеляційного адміністративного суду від 05 квітня 2021 року апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Одеського окружного адміністративного суду від 15 жовтня 2020 року по справі № 420/1575/20 залишено без руху. Апелянту було надано строк для усунення зазначених в ухвалі недоліків (по справі необхідно було надати докази сплати судового збору за подання апеляційної скарги, копії апеляційних скарг відповідно до кількості учасників справи, привести апеляційну скаргу відповідно до норм ст. 296 КАС України).
Як убачається з матеріалів справи, апелянт, отримав копію ухвали П'ятого апеляційного адміністративного суду від 05 квітня 2021 року - 16 квітня 2021 року, про що свідчить повідомлення про вручення поштового відправлення.
Відповідно до вимог ч.2 ст. 298 КАС України - до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 296 цього Кодексу, застосовуються положення статті 169 цього Кодексу.
Згідно з п.1 ч.4 ст.169 КАС України, позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.
Оскільки недоліки, зазначені в ухвалі апеляційного суду від 05 квітня 2021 року апелянтом усунуто не було, апеляційна скарга ОСОБА_1 на ухвалу Одеського окружного адміністративного суду від 15 жовтня 2020 року по справі № 420/1575/20, - підлягає поверненню.
Враховуючи вищевикладене та керуючись п.1 ч.4 ст. 169, ст.ст. 296, 298 КАС України, суд, -
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Одеського окружного адміністративного суду від 15 жовтня 2020 року по справі № 420/1575/20, - повернути апелянту.
Ухвала може бути оскаржена у касаційному порядку безпосередньо до Верховного суду протягом тридцяти днів.
Суддя-доповідач Семенюк Г.В.
Судді Домусчі С.Д. Шляхтицький О.І.