Справа №464/1662/21
пр № 2/464/920/21
20 квітня 2021 року Сихівський районний суд м.Львова в складі:
головуючого-судді Теслюка Д.Ю.,
за участі секретаря судового засідання Чуби Т.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Львові в порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Аланд», третя особа приватний нотаріус Житомирського міського нотаріального округу Горай Олег Станіславович про захист прав споживачів та визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню,
встановив:
в провадженні Сихівського районного суду знаходиться вищевказана цивільна справа.
У судове засідання 20.04.2021 р. учасники справи не з'явились, відтак у відповідності до вимог ч.2 ст.247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Згідно із ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Встановлено, що в ухвалах, постановлених у даній справі допущені описки, які полягають у невірному зазначенні назви юридичної особи - відповідача по справі Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Аланд». Зокрема в ухвалі про прийняття позову до розгляду та відкриття провадження у справі від 15.03.2021 р. та ухвалі про забезпечення позову від 22.03.2021 р. вказано відповідачем - Товариство з обмеженою відповідальністю «Алланд».
Разом з тим, як вбачається із Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, вірною є назва юридичної особи - Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Аланд» (код ЄДРПОУ 42642578).
В даному випадку є доцільним вирішення питання внесення виправлень (описки) в ухвалах суду з ініціативи суду.
Із врахуванням наведеного, слід внести виправлення в ухвали Сихівського районного суду м.Львова про прийняття позову до розгляду та відкриття провадження у справі від 15.03.2021 р. та про забезпечення позову від 22.03.2021 р., а саме вірним вважати назву юридичної особи - відповідача Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Аланд» (код ЄДРПОУ 42642578).
Керуючись ст. ст. 247, 260, 261, 269, 353 ЦПК України,
виправити описки, допущені в ухвалах Сихівського районного суду м.Львова про прийняття позову до розгляду та відкриття провадження у справі від 15.03.2021 р. та про забезпечення позову від 22.03.2021 р., а саме вірним вважати назву юридичної особи - відповідача Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Аланд» (код ЄДРПОУ 42642578).
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання суддею.
Ухвала може бути оскаржена до Львівського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги через Сихівський районний суд м. Львова протягом п'ятнадцяти днів з дня проголошення.
Суддя Д.Ю. Теслюк