Справа № 3-1193/2010р.
28 травня 2010 року м. Шахтарськ
Суддя Шахтарського міськрайонного суду Донецької області Карабаза Н.Ф., розглянувши матеріали, які надійшли від начальника Шахтарського МВ ГУМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Шахтарська. Донецької області, ПП, мешкає: АДРЕСА_1,
за ст.164-9 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
Згідно матеріалів адміністративної справи, 29.04.2010 р. ОСОБА_1 на території ринку ТОВ “Лілія” в м.Шахтарську здійснював продаж DVD дисків, упаковки яких не марковані с примірниками аудіовізуальних товарів контрольними марками, чим скоїв правопорушення, передбачене ст.164-9 ч.1 КУАП України.
В суді вину визнав.
При накладенні стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, майновий стан, ступінь його вини, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 164-9 ч.1, 283,284 КУАП, суддя
ОСОБА_1 визнати винним за ст.164-9 ч.1 КУАП й накласти на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340 грн., з конфіскацією примірників аудіовізуальних товарів.
Постанову може бути оскаржено або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови до Апеляційного суду Донецької області через Шахтарський міськрайонний суд Донецької області.
Постанова набирає законної чинності після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Суддя Н.Ф.Карабаза