465/154/21
3/465/603/21
Іменем України
19.04.2021 року м. Львів
Судя Франківського районного суду м. Львова Мигаль Г.П., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, працюючого водієм ЛКАТП №1, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 зареєстрованого, АДРЕСА_2
за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП,-
11 січня 2021 року працівниками ДОП Франківського ВП ГУ НП у Львівській області скеровано до суду протокол про адміністративне правопорушення серії ВАБ № 102185 від 11 січня 2021 року, відповідно до якого ОСОБА_1 , 11 січня 2021 близько о 09 год. 00 хв.,перебуваючи у м.Львові по вул.Г.Чупринки,34, керуючи маршрутним таксі марки МАЗ д.н.з НОМЕР_1 за маршрутом № 9, здійснював перевезення пасажирів в кількості більше ніж кількість місць для сидіння, що передбачено технічною характеристикою маршрутного транспортного засобу дозволяють - 30 осіб визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб, чим порушив рішення органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, та вимогу п.2 п.п.10 постанови КМУ №1236 від 09.12.2020 року, своїми діями вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 44-3 КУпАП.
У судове засідання ОСОБА_1 не з'явився. Надіслав клопотання про закритя провадження у справі на підставі ст.38, ст.247 КУпАП.
З урахуванням викладеного, справа розглядається за відсутності ОСОБА_1 відповідно положень ст. 268 КУпАП.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.
Відповідно до ст. 280 КУпАП, орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Відповідно до ст. 38 КУпАП, адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення.
Як вбачається з п.7 ст.247 КУпАП, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 КУпАП.
Враховуючи вищенаведене, в зв'язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 КУпАП, провадження в даній адміністративній справі підлягає закриттю.
Керуючись ст.38, п.7 ст.247, ст.ст.283,284 КУпАП,-
провадження у справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП закрити в зв'язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 КУпАП.
Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її винесення шляхом подання апеляційної скарги до Львівського апеляційного суду через Франківський районний суд м.Львова.
Суддя Г.П. Мигаль