Справа № 283/363/21
провадження №1-кп/283/90/2021
19 квітня 2021 року Малинський районний суд Житомирської області в складі під головуванням судді ОСОБА_1 , з секретарем ОСОБА_2 ,
за участю прокурора ОСОБА_3 ,
потерпілої ОСОБА_4 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження по обвинуваченню ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення (проступку), передбаченого ч.1 ст. 164 КК України,
До Малинського районного суду Житомирської області надійшли матеріали кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за №42020061190000060 від 19.11.2020 року по обвинуваченню ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 164 КК України із затвердженим обвинувальним актом.
Справа неодноразово призначалася до слухання, однак обвинувачений щодо якого вживались заходи процесуального впливу, не з'являється до суду без поважних причин та не повідомляє про причини своєї неявки.
Згідно представлених суду даних ОСОБА_5 за місцем проживання не знаходиться і місце його перебування невідоме.
Прокурор у судовому засіданні заявила клопотання про оголошення розшуку ОСОБА_5 . Потерпіла не заперечила щодо задоволення клопотання прокурора.
Відповідно до ст. 335 КПК України суд зупиняє кримінальне провадження, якщо обвинувачений ухиляється від явки до суду, або захворів на психічну чи іншу тяжку тривалу хворобу, яка виключає його участь у судовому провадженні, до його розшуку або видужання. Організація виконання розшуку обвинуваченого, який ухиляється від явки до суду, доручається слідчому та/або прокурору.
Оскільки ОСОБА_5 ухиляється від явки до суду, місце його перебування не відоме, суд вважає за доцільне оголосити його розшук, а провадження у справі щодо нього зупинити до його розшуку.
Керуючись ст. 335 КПК України, -
Клопотання прокурора задовольнити.
Оголосити розшук обвинуваченого ОСОБА_5 , громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Різня Коростенського району Житомирської області, мешканця АДРЕСА_1 , не судимого.
Організацію виконання ухвали доручити ВП №1 Коростенського РУП ГУНП в Житомирській області.
У випадку розшуку обвинуваченого негайно повідомити Малинський районний суд Житомирської області та доставити ОСОБА_5 до Малинського районного суду .
До виконання розшуку судове провадження зупинити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя