Ухвала від 16.04.2021 по справі 727/7282/15-ц

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
УХВАЛА

16 квітня 2021 року м. Чернівці

справа № 727/7282/15-ц

Чернівецький апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

головуючого Владичан А. І.

суддів: Височанської Н.К., Литвинюк І.М.

розглянувши питання про відновлення провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради, Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернівецькій області, Інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю Чернівецької міської ради, про усунення перешкод у користуванні власністю, шляхом знесення самочинного будівництва, за апеляційними скаргами ОСОБА_2 на рішення Шевченківського районного суду м. Чернівці від 21 грудня 2018 року та додаткове рішення Шевченківського районного суду м. Чернівці від 23 січня 2019 року, (головуючий у 1-й інстанції Слободян Г.М.),-

ВСТАНОВИВ:

У провадженні апеляційного суду перебуває названа цивільна справа.

Ухвалою Чернівецького апеляційного суду від 06 липня 2020 року клопотання ОСОБА_2 , від імені якої діє ОСОБА_3 , про призначення повторної будівельно-технічної експертизи, задоволено. Призначено по справі повторну судово-будівельну експертизу, і на час проведення експертизи, апеляційне провадження у справі зупинено.

13 квітня 2021 року на адресу суду надійшов висновок експерта за результатами проведення повторної судово-будівельної експертизи.

Приймаючи до уваги те, що обставини, які викликали зупинення провадження у справі, усунуті, на вирішення поставлене питання про відновлення провадження у справі.

Відповідно до вимог частини першої статті 254 ЦПК України, провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.

Провадження 22ц/822/3/21

З урахуванням викладеного колегія суддів вважає, що оскільки обставини, які викликали зупинення провадження у справі, усунуті, та з метою подальшого розгляду та вирішення справи по суті необхідно поновити провадження у справі та призначити судове засідання з викликом учасників справи та їх представників.

Керуючись ст. 254, 366 ЦПК України, апеляційний суд,-

УХВАЛИВ:

Поновити апеляційне провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради, Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернівецькій області, Інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю Чернівецької міської ради, про усунення перешкод у користуванні власністю, шляхом знесення самочинного будівництва, за апеляційними скаргами ОСОБА_2 на рішення Шевченківського районного суду м. Чернівці від 21 грудня 2018 року та додаткове рішення Шевченківського районного суду м. Чернівці від 23 січня 2019 року.

Справу призначити до розгляду на 10:00 годину 07 травня 2021 року, про що повідомити учасників справи та їх представників.

Головуючий А.І. Владичан

Судді: Н.К. Височанська

І.М. Литвинюк

Попередній документ
96330168
Наступний документ
96330170
Інформація про рішення:
№ рішення: 96330169
№ справи: 727/7282/15-ц
Дата рішення: 16.04.2021
Дата публікації: 19.04.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Чернівецький апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них:; про приватну власність, з них:; спори про самочинне будівництво
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (05.11.2019)
Результат розгляду: Відкрито касаційне провадження
Дата надходження: 01.11.2019
Предмет позову: про усунення перешкод у користуванні власністю, шляхом знесення самочинного будівництва
Розклад засідань:
07.05.2021 10:00 Чернівецький апеляційний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ВЛАДИЧАН А І
СИНЕЛЬНИКОВ ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ
Синельников Євген Володимирович; член колегії
СИНЕЛЬНИКОВ ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
суддя-доповідач:
ВЛАДИЧАН А І
САКАРА НАТАЛІЯ ЮРІЇВНА
відповідач:
Сучеван Людмила Іванівна
позивач:
Комісарова Зоряна Володимирівна
Провторова Юлія Миколаївна
Трубнікова Елеонора Миколаївна
суддя-учасник колегії:
ВИСОЧАНСЬКА Н К
ЛИТВИНЮК І М
третя особа:
Департамент Містобудівного комплексу та земельних відносин ЧМР
Інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю ЧМР
Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернівецькій області
член колегії:
БІЛОКОНЬ ОЛЕНА ВАЛЕРІЇВНА
Білоконь Олена Валеріївна; член колегії
БІЛОКОНЬ ОЛЕНА ВАЛЕРІЇВНА; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
ОСІЯН ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
ШИПОВИЧ ВЛАДИСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ