Ухвала від 14.04.2021 по справі 204/157/21

Справа № 204/157/21

Провадження № 2/204/759/21

КРАСНОГВАРДІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 квітня 2021 року Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська в складі:

головуючої судді Токар Н.В.,

при секретарі Легостаєвій А.Д.,

розглянувши у судовому засіданні в залі суду у м.Дніпро цивільну справу за позовною заявою Акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк» до ОСОБА_1 , третя особа - Третя Дніпровська державна нотаріальна контора про стягнення боргу кредитором спадкодавця, -

встановив:

13 січня 2021 року до Красногвардійського районного суду м.Дніпропетровська надійшла позовна заява Акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк» до ОСОБА_2 , третя особа - Третя Дніпровська державна нотаріальна контора про стягнення боргу кредитором спадкодавця.

Згідно ухвали Красногвардійського районного суду м.Дніпропетровська від 24 лютого 2021 року провадження у цивільній справі за позовною заявою Акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк» до ОСОБА_1 про стягнення боргу кредитором спадкодавця закрито у частині пред'явлених позовних вимог до ОСОБА_2 , у зв'язку зі смертю останнього.

Разом з позовною заявою позивачем подано клопотання про витребування доказів, відповідно до якого позивач просив:

-витребувати від територіального органу, до повноважень якого входить питання реєстрації місця проживання фізичних осіб, компетенція якого територіально поширюється на адресу останнього місця реєстрації проживання померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 позичальника ОСОБА_3 : довідку про склад сім'ї та реєстрацію осіб за адресою: АДРЕСА_1 , станом на дату смерті померлої: ІНФОРМАЦІЯ_1 ;

-витребувати від Третьої Дніпровської державної нотаріальної контори копію спадкової справи, заведеної після померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 .

У судове засідання сторони не з'явились, належним чином та своєчасно сповіщені про час та місце судового засідання, будь-яких заяв та/або клопотань до суду не надходило.

Згідно ч.2 ст.247 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Суд, ознайомившись з поданим клопотанням та з матеріалами справи, приходить до наступних висновків.

Відповідно до вимог ст.84 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.

Відповідно до ч.6 ст.84 ЦПК України, будь - яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов'язку подати витребувані судом докази, що передбачено частинами 8,9 ст.84 ЦПК України.

Відповідно до ч.3 ст.84 ЦПК України, у разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує відповідні докази.

Таким чином, суд прийшов до висновку, що з метою об'єктивного, неупередженого, всебічного розгляду справи, з метою з'ясування всіх обставин справи, у зв'язку з відсутністю можливості у позивача самостійно витребувати документи, необхідно витребувати від: Відділу формування та ведення реєстру територіальної громади Департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради, вул.Старокозацька (вул. Комсомольська) 58, довідку про склад сім'ї та реєстрацію осіб за адресою: АДРЕСА_1 , станом на 01.01.2019 року (дата смерті ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ); та від Третьої Дніпровської державної нотаріальної контори копію спадкової справи, заведеної після померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 .

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.84 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Клопотання позивача Акціонерного товариства комерційний Банк «ПриватБанк» про витребування доказів - задовольнити.

Витребувати від Відділу формування та ведення реєстру територіальної громади Департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради, вул.Старокозацька (вул.Комсомольська), 58, довідку про склад сім'ї та реєстрацію осіб за адресою: АДРЕСА_1 , станом на 01.01.2019 року (дата смерті ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ).

Витребувати від Третьої Дніпровської державної нотаріальної контори копію спадкової справи, заведеної після померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 .

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Н.В.Токар

Попередній документ
96306503
Наступний документ
96306505
Інформація про рішення:
№ рішення: 96306504
№ справи: 204/157/21
Дата рішення: 14.04.2021
Дата публікації: 19.04.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Чечелівський районний суд міста Дніпра
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них; споживчого кредиту
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (13.01.2021)
Дата надходження: 13.01.2021
Предмет позову: про стягнення боргу кредитором спадкодавця
Розклад засідань:
25.03.2021 10:30 Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська
14.04.2021 11:00 Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська
17.05.2021 11:40 Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська
31.05.2021 11:40 Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська