Ухвала від 15.04.2021 по справі 135/365/21

Справа № 135/365/21

Провадження № 1-в/135/23/21

УХВАЛА

про проведення судового засідання в режимі відеоконференції

15.04.2021 м.Ладижин

Суддя Ладижинського міського суду Вінницької області ОСОБА_1 , розглянувши клопотання прокурора Тростянецького відділу Гайсинської окружної прокуратури ОСОБА_2 про проведення судового засідання у режимі відеоконференції по справі за поданням начальника Ладижинського міського сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області про звільнення від відбування покарання у зв'язку із закінченням випробувального строку засудженого ОСОБА_3 ,

ВСТАНОВИВ:

Судове засідання по даній справі призначено на 15.04.2021 о 15 год. 00 хв..

Прокурор ОСОБА_2 подав до суду клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції з Тростянецьким районним судом Вінницької області. Клопотання мотивує тим, що він буде забезпечувати участь прокурора в інших справах, які призначені до розгляду в Тростянецькому районному суді 15.04.2021, тому виникла необхідність проведення судового засідання в режимі відеоконференції.

Суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження, відповідно до ч. 2 ст. 336 КПК України.

Згідно зі ст. 336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі:1) неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров'я або з інших поважних причин; 2) необхідності забезпечення безпеки осіб; 3) проведення допиту малолітнього або неповнолітнього свідка, потерпілого; 4) необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження; 5) наявності інших підстав, визначених судом достатніми.

Враховуючи викладене, з метою забезпечення участі прокурора в судовому засіданні, для забезпечення оперативності судового провадження, суд приходить до висновку про доцільність здійснення розгляду кримінального провадження у режимі відеоконференції з участю прокурора з приміщення Тростянецького районного суду Вінницької області.

Керуючись ст. 336 КПК України,

ПОСТАНОВИВ:

Судове засідання у кримінальному провадженні, за поданням начальника Ладижинського міського сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області про звільнення від відбування покарання у зв'язку із закінченням випробувального строку засудженого ОСОБА_3 , призначене до розгляду на 15 год. 00 хв. 15 квітня 2021 року, проводити у режимі відеоконференції з участю прокурора ОСОБА_2 - з приміщення Тростянецького районного суду Вінницької області (смт. Тростянець, вул. Соборна, 21).

Доручити забезпечення проведення відеоконференції Тростянецькому районному суду Вінницької області.

Учасникам справи має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового провадження, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізовувати інші надані їм процесуальні права та виконувати процесуальні обов'язки.

Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.

Копію ухвали для виконання направити до Тростянецького районного суду Вінницької області.

Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.

Суддя

Попередній документ
96293195
Наступний документ
96293197
Інформація про рішення:
№ рішення: 96293196
№ справи: 135/365/21
Дата рішення: 15.04.2021
Дата публікації: 27.01.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Ладижинський міський суд Вінницької області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях; про звільнення від призначеного покарання з випробовуванням після закінчення іспитового строку
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (15.04.2021)
Дата надходження: 07.04.2021
Розклад засідань:
15.04.2021 15:00 Ладижинський міський суд Вінницької області
Учасники справи:
головуючий суддя:
КОРНІЄНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
суддя-доповідач:
КОРНІЄНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
особа, стосовно якої розглядається подання, клопотання, заява:
Літніцький Сергій Петрович