ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
про витребування доказів
"15" квітня 2021 р. Справа № 300/3908/20
м. Івано-Франківськ
Івано-Франківський окружний адміністративний суд у складі:
судді Біньковської Н.В.,
за участю секретаря судового засідання - Федик О.В.,
позивача - ОСОБА_1 ,
представника позивача - Тиніва І.Д.,
представника відповідача - Корнутія М.В.,
розглянувши у підготовчому засіданні за правилами загального позовного провадження матеріали адміністративної справи за позовом ОСОБА_1 до Національної поліції України, Державної установи "Чернівецька академія патрульної поліції" про визнання протиправним та скасування наказів, поновлення на посаді, стягнення грошового забезпечення за час вимушеного прогулу, -
В провадженні Івано-Франківського окружного адміністративного суду перебуває адміністративна справа за позовом ОСОБА_1 до Національної поліції України, Державної установи "Чернівецька академія патрульної поліції" про визнання протиправним та скасування наказу Національної поліції України від 27.10.2020 №1600, визнання протиправним та скасування наказу Національної поліції України від 25.11.2020 за №1317 о/с "По особовому складу" про звільнення зі служби в поліції старшого лейтенанта поліції ОСОБА_1 , заступника начальника ДУ "Чернівецька академія патрульної поліції" та поновлення на займаній посаді старшого лейтенанта поліції Зелінської І.К., заступника начальника ДУ "Чернівецька академія патрульної поліції", стягнення з ДУ "Чернівецька академія патрульної поліції" в користь ОСОБА_1 грошового забезпечення за час вимушеного прогулу.
За приписами частини 4 статті 9, частини 3 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України суд вживає визначені законом заходи, необхідні для з'ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів з власної ініціативи. Суд може пропонувати сторонам надати докази та збирати докази з власної ініціативи, крім випадків, визначених цим Кодексом.
Вивчивши матеріали справи, за наслідками проведеного підготовчого засідання з метою повного та всебічного розгляду справи, суд вважає за необхідне витребувати у Державної установи "Чернівецька академія патрульної поліції" довідку згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 08.02.1995 №100 про заробітну плату позивача із наведенням відповідних нарахувань і зазначенням кількості відпрацьованих днів.
На підставі викладеного, керуючись статтями 9, 77, 243, 248 КАС України, суд -
1. Витребувати у Державної установи "Чернівецька академія патрульної поліції" довідку згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 08.02.1995 №100 про заробітну плату ОСОБА_1 із наведенням відповідних нарахувань і зазначенням кількості відпрацьованих днів.
2. Витребувану довідку надати суду до 29.04.2021.
3. Роз'яснити, що згідно із статтею 80 Кодексу адміністративного судочинства України будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. У випадку неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів без поважних причин, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, визначені цим Кодексом.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя /підпис/ Біньковська Н.В.