Ухвала від 13.04.2021 по справі 742/61/21

Провадження № 2/742/367/21

Єдиний унікальний № 742/61/21

УХВАЛА

13 квітня 2021 року

Суддя Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області Коваленко А.В., вивчивши матеріали за позовною заявою ОСОБА_1 до Прилуцької міської ради Чернігівської області, ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , Управління Служби безпеки України в Чернігівській області, третя особа на стороні відповідача Прилуцької міської ради - Чухрай Ольга Павлівна, на стороні відповідача Управління Служби безпеки України в Чернігівській області - ОСОБА_4 , про виділ частки з будинку в окремий та цілий об'єкт нерухомого майна та зустрічну позовну заяву ОСОБА_3 до Прилуцької міської ради Чернігівської області, ОСОБА_2 , ОСОБА_1 , Управління Служби безпеки України в Чернігівській області, третя особа на стороні відповідача Прилуцької міської ради - Чухрай Ольга Павлівна, на стороні відповідача Управління Служби безпеки України в Чернігівській області - ОСОБА_4 , про виділ частки з будинку в натурі, -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області від 04 березня 2021 року зупинено провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Прилуцької міської ради Чернігівської області, ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , Управління Служби безпеки України в Чернігівській області, третя особа на стороні відповідача Прилуцької міської ради - Чухрай Ольга Павлівна, на стороні відповідача Управління Служби безпеки України в Чернігівській області - ОСОБА_4 , про виділ частки з будинку в окремий та цілий об'єкт нерухомого майна та зустрічну позовну заяву ОСОБА_3 до Прилуцької міської ради Чернігівської області, ОСОБА_2 , ОСОБА_1 , Управління Служби безпеки України в Чернігівській області, третя особа на стороні відповідача Прилуцької міської ради - Чухрай Ольга Павлівна, на стороні відповідача Управління Служби безпеки України в Чернігівській області - ОСОБА_4 , про виділ частки з будинку в натурі та призначено по даній справі судову земельно-технічну експертизу.

12 квітня 2021 року до Прилуцького міськрайонного суду від Чернігівської регіональної торгово-промислової палати надійшов лист №11 від 12 квітня 2021 в якому повідомлялося, що експертом було проведено огляд і обмір земельної ділянки, але у зв'язку зі смертю позивача ОСОБА_1 ухвала суду та справа повертається без виконання.

Відповідно ст.254 ЦПК України провадження у справі поновлюється ухвалою суду за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.

Оскільки підстави зупинення провадження у справі відпали, суд вважає за можливе відновити провадження та призначити справу до підготовчого розгляду.

Керуючись ст.254 ЦПК України, суддя -

УХВАЛИВ:

Відновити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Прилуцької міської ради Чернігівської області, ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , Управління Служби безпеки України в Чернігівській області, третя особа на стороні відповідача Прилуцької міської ради - Чухрай Ольга Павлівна, на стороні відповідача Управління Служби безпеки України в Чернігівській області - ОСОБА_4 , про виділ частки з будинку в окремий та цілий об'єкт нерухомого майна та зустрічну позовну заяву ОСОБА_3 до Прилуцької міської ради Чернігівської області, ОСОБА_2 , ОСОБА_1 , Управління Служби безпеки України в Чернігівській області, третя особа на стороні відповідача Прилуцької міської ради - Чухрай Ольга Павлівна, на стороні відповідача Управління Служби безпеки України в Чернігівській області - ОСОБА_4 , про виділ частки з будинку в натурі та призначити до підготовчого розгляду на 09 годину 30 хвилин 06 травня 2021 року в залі суду м.Прилуки.

В судове засідання викликати сторони у справі.

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

Суддя А.В.Коваленко

Попередній документ
96267303
Наступний документ
96267305
Інформація про рішення:
№ рішення: 96267304
№ справи: 742/61/21
Дата рішення: 13.04.2021
Дата публікації: 16.04.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них:; про приватну власність, з них:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (02.08.2021)
Дата надходження: 02.08.2021
Розклад засідань:
08.02.2021 10:00 Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області
04.03.2021 14:00 Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області
06.05.2021 09:30 Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області