Іменем України
(вступна та резолютивна частина)
12 квітня 2021 року
Київ
справа №9901/554/19
адміністративне провадження №П/9901/554/19
Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду:
судді-доповідача - Бучик А.Ю.,
суддів: Берназюка Я.О., Мороз Л.Л., Стеценка С.Г., Стрелець Т.Г.,
секретар судового засідання - Глущенко Д.В.,
за участі представника позивача - Рижакова А.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження позовну заяву ОСОБА_1 до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, Третьої кадрової комісії з розгляду дисциплінарних скарг про вчинення прокурором дисциплінарного проступку та здійснення дисциплінарного провадження щодо прокурорів, третя особа: Національна академія прокуратури України про визнання протиправним та скасування рішення,
Керуючись статтями 241-243, 246 Кодексу адміністративного судочинства України, Суд
У задоволенні позову ОСОБА_1 до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, Третьої кадрової комісії з розгляду дисциплінарних скарг про вчинення прокурором дисциплінарного проступку та здійснення дисциплінарного провадження щодо прокурорів, третя особа: Національна академія прокуратури України про визнання протиправним та скасування рішення відмовити повністю.
Рішення Верховного Суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду може бути подана до Великої Палати Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Головуючий А. Ю. Бучик
Судді: Я.О. Берназюк
Л.Л. Мороз
С.Г. Стеценко
Т.Г. Стрелець
| № рішення: | 96220095 |
| № справи: | 9901/554/19 |
| Дата рішення: | 12.04.2021 |
| Дата публікації: | 14.04.2021 |
| Форма документу: | Рішення |
| Форма судочинства: | Адміністративне |
| Суд: | Касаційний адміністративний суд Верховного Суду |
| Категорія справи: | Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо оскарження актів чи діянь ВРУ, Президента, ВРП, ВККС, рішень чи діянь органів, що обирають, звільняють, оцінюють ВРП, рішень чи діянь суб’єктів призначення КСУ та Дорадчої групи експертів у процесі відбору на посаду судді КСУ, з них:; оскарження актів, дій чи бездіяльності Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (Категорію виключено відповідно до наказу ДСАУ від 15.09.2021 № 322) |
| Стадія розгляду: | (09.12.2021) |
| Результат розгляду: | Передано на відправку КАС ВС, постанова направлена 01.12.21 |
| Дата надходження: | 24.05.2021 |
| Предмет позову: | про визнання протиправним та скасування рішення |
| 27.07.2020 11:00 | Касаційний адміністративний суд |
| 21.09.2020 10:00 | Касаційний адміністративний суд |
| 12.04.2021 10:00 | Касаційний адміністративний суд |