Ухвала від 12.04.2021 по справі 320/13954/20

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про закриття провадження у справі

12 квітня 2021 року №320/13954/20

Суддя Київського окружного адміністративного суду Терлецька О.О., розглянувши матеріали адміністративної справи за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області про визнання протиправними дій,

ВСТАНОВИВ:

До Київського окружного адміністративного суду звернувся ОСОБА_1 з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, у якому просила суд:

- визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області щодо відмови ОСОБА_1 , здійснити перерахунок та виплату основної пенсії по інвалідності з розрахунку 8 ( вісім) мінімальних пенсій за віком, додаткової пенсії за шкоду заподіяну здоров'ю в розмірі 75% мінімальної пенсії за віком за період липень 2014 року, серпень 2014 року, доплату до пенсії як непрацюючому пенсіонеру, проживаючому у зоні добровільного гарантованого відселення у розмірі двох мінімальних заробітних плат за період з 01.01.2014 року по 02.08.2014 року у відповідності до ст. 39, 50, 54 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" від 28 лютого 1991 року № 796-ХII;

- зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області здійснити ОСОБА_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 , що зареєстрована та проживає за адресою АДРЕСА_1 , перерахунок та виплату основної пенсії по інвалідності з розрахунку 8 ( вісім) мінімальних пенсій за віком, додаткової пенсії за шкоду заподіяну здоров'ю в розмірі 75% мінімальної пенсії за віком за період липень 2014 року, серпень 2014 року, доплату до пенсії як непрацюючому пенсіонеру, проживаючому у зоні добровільного гарантованого відселення у розмірі двох мінімальних заробітних плат за період з 01.01.2014 року по 02.08.2014 року у відповідності до ст. 39, 50, 54 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" від 28 лютого 1991 року № 796-ХІІ з урахуванням раніше виплачених сум.

Ухвалою суду від 06.01.2021 в зазначеній адміністративній справі відкрито спрощене позовне провадження без проведення судового засідання.

23.03.2021 до суду надійшла заява Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, в якій просить суд зупинити провадження у справі у зв'язку із смертю ОСОБА_1 .

Слід зазначити, що суд закриває провадження у справі, у разі смерті або оголошення в установленому законом порядку померлою фізичної особи або припинення юридичної особи, за винятком суб'єкта владних повноважень, які були однією із сторін у справі, якщо спірні правовідносини не допускають правонаступництва (пункт 5 частини 1 статті 238 Кодексу адміністративного судочинства України).

Відповідно до частини 2 статті 238 Кодексу адміністративного судочинства України про закриття провадження у справі суд постановляє ухвалу, а також вирішує питання про розподіл між сторонами судових витрат, повернення судового збору з бюджету. Ухвала суду про закриття провадження у справі може бути оскаржена.

Враховуючи встановлені обставини, зокрема смерті позивача - ОСОБА_1 , суд дійшов висновку, що провадження в адміністративній справі №320/13954/20 слід закрити.

Керуючись статтями 238, 243, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

1. Провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області про визнання протиправними дій, - закрити.

2. Копію ухвали видати (надіслати) особам, які беруть участь у справі.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення. Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або у судовому засіданні у разі неявки учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо у судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом п'ятнадцяти днів з дня складення повного ухвали.

Відповідно до підпункту 15.5 пункту 1 Розділу VII "Перехідні положення" Кодексу адміністративного судочинства України до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через Київський окружний адміністративний суд.

Суддя Терлецька О.О.

Попередній документ
96174877
Наступний документ
96174879
Інформація про рішення:
№ рішення: 96174878
№ справи: 320/13954/20
Дата рішення: 12.04.2021
Дата публікації: 14.04.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Київський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них; громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської ка