Справа №463/3825/21
Провадження №2/463/1120/21
про прийняття позовної заяви до розгляду
та відкриття провадження у справі
08 квітня 2021 року суддя Личаківського районного суду м. Львова Жовнір Г.Б., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Державної установи «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Львівській області», третя особа: начальник Державної установи «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Львівській області» - лікар ОСОБА_2 про поновлення на роботі та виплату заробітної плати за час вимушеного прогулу,
позивач звернулася до суду з позовом до відповідача, просить скасувати наказ №89 о/с від 09.03.2021 Про звільнення ОСОБА_1 , лікаря-невропатолога терапевтичного відділення стаціонару лікарні ( з поліклінікою); поновити на посаді лікаря-невропатолога терапевтичного відділення стаціонару лікарні (з поліклінікою) ДУ «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Львівській області»; стягнути з ДУ «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Львівській області» на користь позивача середній заробіток за час вимушеного прогулу починаючи з 09.03.2021; стягнути моральну шкоду в розмірі 10000 гривень.
Позовна заява відповідає вимогам статей 175-177 ЦПК України. Підстави, визначені статтями 185-186 ЦПК України, для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні. Тому її слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.
Суд здійснює розгляд даного позову за правилами спрощеного позовного провадження, відповідно до положень п.2 ч.1 ст.274 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 19, 175, 177, 187, 274, 277 ЦПК України,
прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Державної установи «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Львівській області», третя особа: начальник Державної установи «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Львівській області» - лікар ОСОБА_2 про поновлення на роботі та виплату заробітної плати за час вимушеного прогулу.
Призначити справу до розгляду в судовому засіданні на 13 травня 2021 року о 14 год. 30 хв. за правилами спрощеного позовного провадження.
Визначити відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідачі мають право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов'язаний надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).
Відповідно до ч.1 ст.193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред'явити зустрічний позов.
Визначити третій особі п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання пояснення на позовну заяву.
Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частини третьої - п'ятої ст.178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Інші учасники справи мають право надати свої письмові пояснення щодо відповіді на відзив та заперечення до закінчення підготовчого провадження, якщо судом не встановлено інший строк.
Встановити відповідачу п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частини третьої - п'ятої ст.178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Сторони можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - https://court.gov.ua/fair/ за єдиним унікальним номером справи 463/3825/21.
Копію ухвали про відкриття провадження у справі разом з копією позовної заяви та копіями доданих до неї матеріалів надіслати сторонам.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Повне найменування (ім'я) учасників справи та їх місце проживання (місцезнаходження):
Позивач: ОСОБА_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 .
Відповідач: Державна установа «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Львівській області», місцезнаходження: 79068, м.Львів, вул. Замарстинівська, 233, ЄДРПОУ 08734210.
Третя особа: начальник Державної установи «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Львівській області» - лікар Безушка Іван Михайлович, місцезнаходження: 79068, м.Львів, вул. Замарстинівська, 233.
Суддя Г.Б. Жовнір