Ухвала від 05.04.2021 по справі 826/3430/16

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1

УХВАЛА

05 квітня 2021 року м. Київ № 826/3430/16

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого судді Качура І.А., розглянувши заяву про виправлення описки у виконавчому листі в адміністративній справі

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «АСП - Трансбуд»

до Державної податкової інспекції у Деснянському районі Головного управління ДФС у м. Києві

про скасування податкових повідомлень-рішень,

ВСТАНОВИВ:

До Окружного адміністративного суду м. Києва звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю «АСП-Трансбуд» з адміністративним позовом про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень - рішень від 10.08.15 року.

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва № 826/3430/16 від 19.10.2016 року адміністративний позов ТОВ «АСП - Трансбуд» задоволено повністю.

03.02.2017 року Окружним адміністративним судом м. Києва у даній адміністративній справі видано виконавчий лист.

Київським апеляційним адміністративним судом винесено Постанову від 19.09.2017 року за результатом якої Постанова Окружного адміністративного суду м. Києва № 826/3430/16 від 19.10.2016 року скасовано та прийнято нову Постанову від 19.09.2017 року, якою в задоволенні адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю «АСП -Трансбуд» до Державної податкової інспекції у Деснянському районі Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень від 10.08.2015 року №0002352202 та №0002342202 відмовлено.

Разом з тим, через відділ документального обігу, контролю та забезпечення розгляду звернень громадян до судді Окружного адміністративного суду м. Києва Качура І.А. від представника позивача надійшла заява про виправлення описки у виконавчому листі від 03.02.2017 року в адміністративній справі № 826/3430/16.

Дослідивши заяву про виправлення описки у виконавчому листі в адміністративній справі, суд зазначає наступне.

Відповідно до ст. 166 Кодексу адміністративного судочинства України при розгляді справи судом учасники справи викладають свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення, міркування тощо щодо процесуальних питань у заявах та клопотаннях, а також запереченнях проти заяв і клопотань.

Заяви, клопотання і заперечення подаються в письмовій або усній формі. У випадках, визначених цим Кодексом, заяви і клопотання подаються тільки в письмовій формі.

Заяви, клопотання і заперечення подаються та розглядаються в порядку, встановленому цим Кодексом. У випадках, коли цим Кодексом такий порядок не встановлений, він встановлюється судом.

Згідно з приписами ст. 167 Кодексу адміністративного судочинства України будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити:

1) повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву чи клопотання або заперечення проти них, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України;

2) найменування суду, до якого вона подається;

3) номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів), якщо заява (клопотання, заперечення) подається після постановлення ухвали про відкриття провадження у справі;

4) зміст питання, яке має бути розглянуто судом, та прохання заявника;

5) підстави заяви (клопотання, заперечення);

6) перелік документів та інших доказів (за наявності), що додаються до заяви (клопотання, заперечення);

7) інші відомості, які вимагаються цим Кодексом.

Вимога вказати в заяві по суті справи, скарзі, заяві, клопотанні або запереченні ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України стосується лише юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України. Іноземна юридична особа подає документ, що є доказом її правосуб'єктності за відповідним законом іноземної держави (сертифікат реєстрації, витяг з торгового реєстру тощо).

До заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).

Якщо заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої цієї статті і ці недоліки не дають можливості її розглянути, або якщо вона є очевидно безпідставною та необґрунтованою, суд повертає таку заяву (клопотання, заперечення) заявнику без розгляду.

Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку про наявність правових підстав для залишення заяви про виправлення описки у виконавчому листі від 03.02.2017 року в адміністративній справі № 826/3430/16 без розгляду.

Керуючись ст. ст. 248, 253, 374 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд м. Києва, -

УХВАЛИВ:

Залишити заяву представника позивача про виправлення описки у виконавчому листі від 03.02.2017 року в адміністративній справі № 826/3430/16 без розгляду.

Копію ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі.

Ухвала набирає законної сили відповідно до статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя І.А. Качур