про відкладення розгляду адміністративної справи
07 квітня 2021 року справа № 580/33/21
м. Черкаси
Черкаський окружний адміністративний суд у складі: судді - Трофімової Л.В., за участі секретаря - Безпалого А.В., розглянувши у письмовому провадженні за правилами загального позовного провадження адміністративну справу № 580/33/21
за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 ) [представник позивача - не прибув]
до Тальнівської міської ради (вул. Соборна, 30б, м. Тальне, Звенигородський район, Черкаська область, 20401, ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ 365466327) [представник відповідача - не прибув]
про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії, прийняв ухвалу.
04.01.2021 ОСОБА_2 , звернувшись до Черкаського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Тальнівської міської ради, з урахуванням уточненої позовної заяви, що надійшла до суду 25.01.2021 у порядку усунення недоліків, просить:
визнати бездіяльність Тальнівської міської ради протиправною щодо порушення розгляду клопотання ОСОБА_1 у порядку статті 118 Земельного кодексу України “Про набуття права власності на земельні ділянки на підставі безоплатної передачі із земель комунальної власності” від 07.09.2020, що полягає у порушенні положень частин 6 та 7 статті 118 Земельного кодексу України;
зобов'язати Тальнівську міську раду розглянути клопотання ОСОБА_1 у порядку статті 118 Земельного кодексу України “Про набуття права власності на земельні ділянки на підставі безоплатної передачі із земель комунальної власності” від 07.09.2020 і надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або мотивовану відмову у його наданні;
стягнути за рахунок бюджетних асигнувань з Тальнівської міської ради на користь ОСОБА_1 , понесені витрати на правову (правничу) допомогу у сумі 5000 грн 00 коп;
стягнути за рахунок бюджетних асигнувань з Тальнівської міської ради на користь ОСОБА_1 судові витрати із сплати судового збору у сумі 840 грн 80 коп.
Ухвалою від 01.02.2021 відкрито загальне провадження у справі, призначено підготовче судове засідання на 24.02.2021. Ухвалою від 24.02.2021 оголошено перерву у підготовчому засіданні до 17.03.2021. Ухвалою від 17.03.2021 закрито підготовче провадження, справу призначено до розгляду по суті на 07.04.2021. Ухвалою від 05.04.2021 зобов'язано Тальнівську міську раду до часу призначеного судового засідання 07.04.2021 надати суду: докази на підтвердження рішення Тальнівської міської ради від 23.04.1998 № 115; договорів оренди/іншого права користування спірної земельної ділянки згідно укладених відповідачем з громадянами; інших документів, що свідчать про перебування земельної ділянки з кадастровим номером 7124010100:02:001:2948 у власності/користуванні фізичних та/або юридичних осіб у контексті сталої практики Верховного Суду.
Позивач та представник позивача у підготовче засідання 07.04.2021 не прибули, 26.03.2021 представником позивача подано клопотання про розгляд справи за його відсутності та відсутності позивача.
Відповідач свого представника у підготовче засідання не направив, причин неявки суду не повідомив, відомості про вручення відповідачу копії ухвали від 05.04.2021 у матеріалах справи відсутні.
Суд дійшов висновку про необхідність відкладення розгляду справи.
Відповідно до частини 3 статті 223 Кодексу адміністративного судочинства України про відкладення розгляду справи або перерву у судовому засіданні, місце, дату і час нового судового засідання або продовження судового засідання суд повідомляє під розписку учасників справи, які були присутніми у судовому засіданні. Учасники справи, які не прибули або яких суд вперше залучає до участі в судовому процесі, повідомляються про судове засідання ухвалами.
Керуючись статтями 205, 223, 241, 243, 248, 256, 261 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
Відкласти судове засідання у справі №580/33/21 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Тальнівської міської ради про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії до 14.04.2021 до 10 годин 00 хвилин, що буде проводитись суддею Трофімовою Л.В. одноособово у приміщенні Черкаського окружного адміністративного суду за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 117, із повним фіксуванням судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу.
Повторно зобов'язати Тальнівську міську раду надати суду документи, витребувані ухвалою від 05.04.2021.
У підготовче засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
Учасники справи, які не можуть з поважних причин прибути до суду, зобов'язані завчасно повідомити про це суд (частина 2 статті 131 Кодексу адміністративного судочинства України).
Ухвала не оскаржується (стаття 294 Кодексу адміністративного судочинства України).
Суддя Л.В. Трофімова