Справа № 638/2629/21
Провадження № 3/638/1134/21
23.03.2021 року м. Харків
Суддя Дзержинського районного суду м.Харкова Аркатова К.В., розглянувши справу про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.155-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення у відношенні:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, фізичної особи - підприємця, яка проживає за адресою: АДРЕСА_1 , -
12.02.2021 року при перевірці бару за адресою: АДРЕСА_2 , який належить ФОП ОСОБА_1 , встановлено порушення встановленого законом порядку проведення розрахунків, а саме не проведення розрахункової операції через РРО, не видача розрахункового документу встановленої форми; проведення розрахункової операції через РРО для підакцизних товарів без використання режиму програмування із зазначенням коду товарної під категорії.
Факт здійснення правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне порушення № 149/20-40-07-30 від 12.02.2021 року та матеріалами адміністративної справи.
За викликом до суду правопорушник ОСОБА_1 не з'явився, про день та час розгляду справи сповіщений належно.
Таким чином, своїми діями ОСОБА_1 скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.155-1 КУпАП.
Враховуючи викладене та керуючись ст. 283, 284,294 КУпАП, суд -
Визнати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , винним у скоєнні адміністративного правопорушення за ч.1 ст.155-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 85 (вісімдесят п'ять) гривень на користь держави.
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , на користь держави судовий збір у розмірі 454 (чотириста п'ятдесят чотири) грн.
Відповідно до ч.1 ст.303 КУпАП, строк звернення постанов про накладення адміністративних стягнень до виконання протягом трьох місяців з дня винесення постанови.
Постанову може бути оскаржено до Харківського апеляційного суду через Дзержинський районний суд м. Харкова протягом 10 днів із дня проголошення.
Суддя