29 березня 2021 рокуСправа № 280/5711/20
м. Запоріжжя
Запорізький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Татаринова Д.В., розглянувши питання щодо поновлення провадження в адміністративній справі за позовом
Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ; адреса для листування: АДРЕСА_2 )
до Головного управління Держпраці у Запорізькій області (69032, м.Запоріжжя, Північне шосе, буд.25; код ЄДРПОУ 39833546)
про скасування постанови
До Запорізького окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (надалі - позивач) до Головного управління Держпраці у Запорізькій області (далі - відповідач), в якому позивач просить суд: визнати протиправною та скасувати постанову Головного управління Держпраці у Запорізькій області про накладення штрафу уповноваженими посадовими особами №ЗПЗ829/570/АВ/П/ТД-ФС від 16 січня 2020 року на фізичну особу - підприємець ОСОБА_1 РНОКПП НОМЕР_1 у розмірі 1 877 850,00 грн.
Ухвалою суду від 02 лютого 2021 року за клопотаннями представників сторін, зупинено провадження у справі до 29 березня 2021 року для надання часу примирення.
У відповідності до частини 1 статті 237 КАС України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.
Приймаючи до уваги, що строк на який було зупинено провадження у справі сплинув, а сторони умов примирення не досягли, суд вважає за необхідне провадження у справі поновити.
Керуючись статтями 237, 241, 243 КАС України, суд -
Провадження у справі №280/5711/20 - поновити.
Розгляд справи продовжити з 29 березня 2021 року .
Ухвала набуває чинності з моменту прийняття та оскарженню не підлягає.
Суддя Д.В. Татаринов