№ 207/397/21
№ 3/207/235/21
10 березня 2021 року м. Кам'янське .
Суддя Баглійського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області Скиба С.А. , розглянувши матеріали , які надійшли від ВП №2 Кам'нського РУП про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , не працюючого , який мешкає у АДРЕСА_1 , не має судимості та не притягувався до адміністративної відповідальності,
за ст. 124 КпАП України ,
12 лютого 2021 року о 14.40 годині ОСОБА_1 , керуючи автомобілем «Daewoo Lanos» , державний номерний знак НОМЕР_1 , на перехресті вулиці М. Лисенко та вулиці Матросова у м. Кам'янське , рухаючись по другорядній дорозі, не надав переваги в русі автомобілю «Volkswagen», державний номерний знак НОМЕР_2 , водій ОСОБА_2 , який рухався по головній дорозі , внаслідок чого відбулось зіткнення . Внаслідок ДТП автомобілі отримали механічні пошкодження.
ОСОБА_1 винним себе визнав повністю . Його вина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення , схемою місця ДТП від 12 лютого 2021 року , поясненнями ОСОБА_2 , ОСОБА_1 ..
Таким чином , ОСОБА_1 скоїв правопорушення , передбачене ст. 124 КпАП України , тобто порушення правил дорожнього руху , що спричинило пошкодження транспортних засобів .
Керуючись ст. 40-1 , 124 , 276 , 277 КпАП України , суддя
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення , передбаченого ст. 124 КпАП України , та призначити йому покарання у вигляді штрафу на користь держави в сумі 340 гривень .
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в розмірі 454 гривні 00 копійок .
Постанова може бути оскаржена до Дніпровського апеляційного суду через Баглійський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області в строк 10 днів з дня винесення постанови .
Суддя С.А. Скиба