Постанова від 29.03.2021 по справі 272/3/21

Справа №: 272/3/21

Провадження № 3/272/183/21

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 березня 2021 року

Суддя Андрушівського районного суду Житомирської області Чуб І.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Андрушівка справу про адміністративне правопорушення відносно

ОСОБА_1 ,

ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючого:

АДРЕСА_1 ,

не працюючого, пенсіонера,

раніше не притягувався

до адміністративної відповідальності,

за ст.130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

ВСТАНОВИВ:

19.12.2020 року о 00 год. 05 хв. ОСОБА_1 в м.Андрушівка по вул.Тітова передав керування т.з. ВАЗ 2103, д.н.з. НОМЕР_1 , ОСОБА_2 , який перебував у стані алкогольного сп"яніння, чим порушив п. 2.9 "Г" ПДР.

В судовому засіданні порушник ОСОБА_1 вину визнав, щиро розкаявся у вчиненому, просив суворо не карати, зазначивши, що подібного допускати не буде.

Вина ОСОБА_3 у вчиненні зазначеного правопорушення повністю підтверджується зібраними по справі та дослідженими в судовому засіданні доказами.

Протоколом про адміністративне правопорушення, диском з відеофіксації вчиненого правопорушення, копією посвідчення водія.

Таким чином, аналізуючи всі зібрані по справі докази в їх сукупності, вважаю, що дії ОСОБА_1 кваліфікуються вірно, оскільки він передав керування транспортним засобом особі, яка перебувала в стані алкогольного сп"яніння, тобто вчинив дії передбачені ч.1 ст.130 КУпАП та вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.130 ч.1 КУпАП, повністю та об'єктивно знайшла своє підтвердження в ході судового розгляду.

Судом встановлено, що правопорушення було вчинено 19.12.2020 року.

Відповідно до вимог ст. 38 КУпАП, адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше як через три місяці з дня його вчинення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.

Згідно ст. 247 КУпАП провадження у справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю в разі закінчення на момент розгляду справи строків передбачених ст. 38 КУпАП.

Враховуючи вищенаведені вимоги, оскільки з дня вчинення правопорушення минуло більше трьох місяців та виходячи із вимог ст. 38 КУпАП України, вважаю за необхідне провадження в адміністративній справі відносно ОСОБА_1 закрити в зв'язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

Керуючись ст.ст. 34, 35, 38, 247 п.7, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суд

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та провадження в справі закрити у зв'язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

Постанова може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду через Андрушівський районний суд на протязі десяти днів з дня винесення.

Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Суддя:І. А. Чуб

Попередній документ
95866771
Наступний документ
95866773
Інформація про рішення:
№ рішення: 95866772
№ справи: 272/3/21
Дата рішення: 29.03.2021
Дата публікації: 31.03.2021
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Андрушівський районний суд Житомирської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення на транспорті, в галузі шляхового господарства і зв’язку; Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (15.03.2021)
Дата надходження: 15.03.2021
Предмет позову: Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції
Розклад засідань:
29.03.2021 10:05 Андрушівський районний суд Житомирської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЧУБ ІННА АНАТОЛІЇВНА
суддя-доповідач:
ЧУБ ІННА АНАТОЛІЇВНА
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Гебрич Микола Миколайович