465/8670/20
3/465/437/21
Іменем України
26.03.2021 року Суддя Франківського районного суду м. Львова Мартьянова С.М., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянку України, працюючу продавцем ФОП ОСОБА_2 , проживаючу та зареєстровану за адресою: АДРЕСА_1
за ч. 1 ст.44-3 КУпАП, -
28 грудня 2020 року працівниками Франківського ВП ГУ НП у Львівській області скеровано до суду для розгляду надійшов протокол про адміністративне правопорушення ВАБ № 102175, складеного 22 грудня 2020 року відповідно до якого: продавець ОСОБА_1 22 грудня 2020 року о 12 год. 40 хв. за адресою перехрестя вул. Стрийська - Наукова, зупинка громадського транспорту в сторону «Ашан», порушила рішення органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, перебувала в громадській будівлі чи споруді без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або маски, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, чим порушила п.п. 1 п. 2 постанови № 1236 від 09 грудня 2020 року, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 44-3 КУпАП.
У судове засідання ОСОБА_1 не з'явилася. Клопотань, заяв тощо до суду не подала. Про причини неявки у судове засідання суд не повідомила. Про дату, час та місце розгляду справи повідомлялася належним чином.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.
Відповідно до ст. 280 КУпАП, орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Відповідно до ч.1 ст.276 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення.
Відповідно до ст. 38 КУпАП, адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення.
Як вбачається з п.7 ст.247 КУпАП, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 КУпАП.
Враховуючи вищенаведене, в зв'язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення, строків, передбачених статтею 38 КУпАП, провадження в даній адміністративній справі підлягає закриттю.
Керуючись статтями38, п.7 ст.247, ст.ст.283,284 КУпАП,-
провадження у справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП закрити в зв'язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення, строків, передбачених статтею 38 КУпАП.
Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її винесення шляхом подання апеляційної скарги до Львівського апеляційного суду через Франківський районний суд м.Львова.
Суддя Мартьянова С.М.