29 березня 2021 р.Справа № 592/11757/20
Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
Головуючого судді: Подобайло З.Г.,
Суддів: Григорова А.М. , Бартош Н.С. ,
заслухавши суддю-доповідача щодо проведення підготовки до апеляційного розгляду адміністративної справи за апеляційною скаргою Управління Держпраці у Сумській області на рішення Ковпаківського районного суду м. Суми від 28.01.2021 року по справі № 592/11757/20
за позовом ОСОБА_1
до Управління Держпраці у Сумській області
про скасування постанови про адміністративне правопорушення,
Ухвалою Другого апеляційного адміністративного суду від 29.03.21 року відкрито апеляційне провадження по справі за апеляційною скаргою Управління Держпраці у Сумській області на рішення Ковпаківського районного суду м. Суми від 28.01.2021 року по справі № 592/11757/20 за позовом ОСОБА_1 до Управління Держпраці у Сумській області про скасування постанови про адміністративне правопорушення.
При підготовці справи до апеляційного розгляду проведені підготовчі дії, визначені ст. 306 Кодексу адміністративного судочинства України.
Колегія суддів не визнає явку осіб обов'язковою у судове засідання.
Керуючись ст. ст. 306, 307 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Закінчити підготовку до розгляду адміністративної справи.
Адміністративну справу за апеляційною скаргою Управління Держпраці у Сумській області на рішення Ковпаківського районного суду м. Суми від 28.01.2021 року по справі №592/11757/20 за позовом ОСОБА_1 до Управління Держпраці у Сумській області про скасування постанови про адміністративне правопорушення призначити до апеляційного розгляду на 07.04.2021 року о 13:45 у відкритому судовому засіданні в приміщенні Другого апеляційного адміністративного суду у залі судових засідань № 5.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя (підпис)З.Г. Подобайло
Судді(підпис) (підпис) А.М. Григоров Н.С. Бартош