415/263/19
2/415/81/21
про відновлення провадження
25 березня 2021 року суддя Лисичанського міського суду Луганської області Луньова Д.Ю. розглянувши матеріали справи за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про оспорювання батьківства особою, яка записана батьком дитини, треті особи - Лисичанський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків), Служба у справах дітей Лисичанської міської ради, -
У провадженні суду перебуває цивільна справа за позовом дана цивільна справа.
Ухвалою від 31 липня 2020 року провадження у даній справі зупинене до отримання висновків експерта, у зв'язку з проведенням судово-медичної експертизи генетичної ідентифікації.
24 березня 2021 року на адресу Лисичанського міського суду Луганської області надійшов висновок експерта за результатами проведення експертизи..
Відповідно до ч. 1 ст. 254 ЦПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.
Отже, на даний час обставини, що викликали зупинення провадження у даній цивільній справі відпали.
Враховуючи вищевказане, суд вважає за необхідне поновити провадження у даній цивільній справі.
Керуючись ст. ст. 254, 259, 260 ЦПК України, суддя,-
Поновити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про оспорювання батьківства особою, яка записана батьком дитини, треті особи - Лисичанський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків), Служба у справах дітей Лисичанської міської ради.
Призначити підготовче засідання на 13 годину 45 хвилин 13 травня 2021 року, у судове засідання викликати учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та окремому оскарженню не підлягає.
Суддя Д.Ю. Луньова