Справа № 826/8213/18
"23" березня 2021 р. м. Київ
Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Мельничука В.П. та суддів Оксененко О.М., Шурко О.І., перевіривши на відповідність вимогам ст.ст. 295, 296 КАС України апеляційну скаргу Міністерства оборони України на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 04 лютого 2021 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Міністерства оборони України, ІНФОРМАЦІЯ_1 , Адміністрації Державної прикордонної служби України про визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити дії, -
Рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва від 04 лютого 2021 року адміністративний позов задоволено частково.
Не погоджуючись з таким судовим рішенням Міністерство оборони України подало апеляційну скаргу, в якій просить змінити мотивувальну частину рішення суду першої інстанції.
Зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України перевірено.
Відповідно до частини третьої ст. 296 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга може містити клопотання особи про розгляд справи за її участі. За відсутності такого клопотання вважається, що особа не бажає брати участі у судовому засіданні суду апеляційної інстанції.
Згідно з частиною першою ст. 311 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційні скарги розглядаються без повідомлення учасників справи (в порядку письмового провадження) у разі подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції, які ухвалені в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.
Перевіривши матеріали справи та апеляційну скаргу, колегія суддів вважає за необхідне апеляційний розгляд даної справи призначити до розгляду в порядку письмового провадження.
Враховуючи наведене та керуючись ст.ст. 296, 300, 311, 321, 325, 328 КАС України, колегія суддів,-
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Міністерства оборони України на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 04 лютого 2021 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Міністерства оборони України, ІНФОРМАЦІЯ_1 , Адміністрації Державної прикордонної служби України про визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити дії.
Встановити строк до 08 квітня 2021 року, протягом якого учасники справи подати відзив на апеляційну скаргу.
Виконано всі необхідні дії, пов'язані з підготовкою справи до апеляційного розгляду.
Призначити справу за позовом ОСОБА_1 до Міністерства оборони України, ІНФОРМАЦІЯ_1 , Адміністрації Державної прикордонної служби України про визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити дії до розгляду в порядку письмового провадження.
Розглянути справу без повідомлення учасників справи (в порядку письмового провадження) з 15 квітня 2021 року.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.
Суддя- доповідач: В.П. Мельничук
Судді: О.М. Оксененко
О.І. Шурко