про внесення виправлень у судове рішення
24 березня 2021 року м. Рівне №460/7385/20
Рівненський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Гудими Н.С., розглянув у письмовому провадженні питання про внесення виправлень у судове рішення в адміністративній справі за позовом
ОСОБА_1
доУповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «Банк Михайлівський» Паламарчука Віталія Віталійовича
про зобов'язання вчинення певних дій,
В провадженні Рівненського окружного адміністративного суду перебуває справа за позовом ОСОБА_1 до Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «Банк Михайлівський» Паламарчука Віталія Віталійовича про зобов'язання вчинення певних дій.
Рішенням суду від 28.01.2021 позов ОСОБА_1 задоволено повністю.
Однак, в абзаці 4 резолютивної частини рішення судом допущено описку, а саме: після слів "за рахунок бюджетних асигнувань" помилково зазначено "Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «Банк Михайлівський» Паламарчука Віталія Віталійовича" замість правильного "Фонду гарантування вкладів фізичних осіб".
Суд з власної ініціативи порушує питання про виправлення помилки та у своїх висновках виходить з наступного.
Відповідно до частин 1-2 статті 253 КАС України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
З огляду на наведене, суд вважає за необхідне виправити допущену описку, яка не впливає на зміст і суть прийнятого рішення, шляхом зазначення правильного найменування суб'єкта владних повноважень, з якого слід стягнути судовий збір - "Фонд гарантування вкладів фізичних осіб".
Керуючись статтями 241, 253, 256, 295 КАС України, суд
Внести виправлення до абзацу четвертого резолютивної частини рішення суду від 28.01.2021 у справі №460/7385 /20.
У резолютивній частині рішення суду від 28.01.2021 після слів "за рахунок бюджетних асигнувань" замість помилково зазначеного "Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «Банк Михайлівський» Паламарчука Віталія Віталійовича" слід читати правильне "Фонду гарантування вкладів фізичних осіб".
Ухвала набирає законної сили негайно після її підписання суддею.
Ухвала може бути оскаржена. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня складення повного тексту ухвали. Апеляційна скарга подається до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Рівненський окружний адміністративний суд.
Суддя Н.С. Гудима