Вирок від 31.05.2010 по справі 1-79/10

Справа № 1 - 79/10

ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 квітня 2010 року Новосанжарський районний суд Полтавської області в складі:

головуючого судді - Бугрія В.М.

при секретарі - Мороз Т.С.

з участю прокурора - Дашівського С.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Нові Санжари, справу про обвинувачення

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1, українця, громадянина України, освіта середня, не одружений, не працює, не судимий,

за ст. 185 ч.1 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

13 січня 2010 року близько 16-00 год ОСОБА_1, перебуваючи в стані алкогольного сп?яніння в будинку ОСОБА_2 в АДРЕСА_2, побачив, що господар тимчасово відлучився, і в нього виник умисел на крадіжку мобільного телефона ОСОБА_2, який знаходився в приміщенні.

Реалізуючи свій злочинний умисел, спрямований на таємне викрадення чужого майна, усвідомлюючи суспільно-небезпечні наслідки свого діяння і бажаючи їх настання, ОСОБА_1, знаючи про відсутність осіб, які б могли його викрити, таємно викрав з кімнати мобільний телефон «Соні Еріксон Q-100» вартістю 150 грн, яким в послідуючому розпорядився.

В судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 свою вину у вчиненому злочині визнав повністю і показав про обставини його скоєння.

Допитаний в судовому засіданні потерпілий ОСОБА_2 повністю підтвердив показання підсудного ОСОБА_1, крім того пояснив, що шкода йому повністю відшкодована, просив підсудного суворо не карати.

Відповідно до ст. 299 КПК України, інші докази в судовому засіданні не досліджувалися.

Дії підсудного ОСОБА_1 суд кваліфікує за ст. 185 ч. 1 КК України, як таємне викрадення чужого майна (крадіжка).

При призначенні покарання суд, керуючись ст. 65 КК України враховує:

- ступінь тяжкості вчиненого злочину, який є злочином середньої тяжкості;

- особу винного, який позитивно характеризується за місцем проживання, є працездатним, на диспансерних обліках не перебуває.

Обставинами, що пом'якшують покарання суд враховує щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину.

Обставиною, що обтяжує покарання суд враховує вчинення підсудним злочину в стані алкогольного сп'яніння.

Керуючись ст. ст. 323, 324 КПК України, суд -

ЗАСУДИВ:

ОСОБА_1 визнати винним і призначити йому покарання за ст. 185 ч. 1 КК України - штраф в розмірі п'ятидесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - вісімсот п'ятдесят гривень в дохід держави.

Речових доказів по справі немає.

Запобіжний захід до набрання вироком законної сили залишити попередній - підписку про невиїзд.

Цивільний позов по справі не заявлявся.

Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Полтавської області протягом п'ятнадцяти діб з моменту його проголошення, через Новосанжарський районний суд.

Суддя / підпис /

З оригіналом вірно.

Суддя Новосанжарського районного суду

Полтавської області В.М. Бугрій

Попередній документ
9573825
Наступний документ
9573827
Інформація про рішення:
№ рішення: 9573826
№ справи: 1-79/10
Дата рішення: 31.05.2010
Дата публікації: 20.12.2022
Форма документу: Вирок
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Новосанжарський районний суд Полтавської області
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (16.06.2025)
Дата надходження: 27.05.2025
Розклад засідань:
05.06.2025 10:30 Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська
16.06.2025 12:45 Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська
26.06.2025 11:50 Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області