ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44 тел. 284-18-98
11.05.10 Справа № 22/160.
Суддя розглянув позовну заяву фізичної особи-підприємця - Давиденка Олександра Олександровича
до Товариства з обмеженою відповідальністю "СТІОМІ -Холдінг"
про стягнення 59732,80 грн
визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду
Позивач звернувся до суду з позовом про стягнення з відповідача суми боргу, а саме 59 732, 80 грн..
Окрім того, у позовній заяві викладено клопотання про вжиття заходів щодо забезпечення позову шляхом накладення арешту на грошові суми, що належать відповідачу та знаходяться на його поточному рахунку.
За розглядом поданих позовних матеріалів, суд не знайшов підстав для негайного, без виклику представників сторін, вирішення вказаного клопотання, у зв'язку з чим таке має бути розглянуто в судовому засіданні про яке повідомлено представників сторін.
Керуючись ст.ст. 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, -
1. Порушити провадження у справі та прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Розгляд справи призначити на 11.06.10 о 11:05 год.
3. Викликати в судове засідання представників сторін. Розгляд справи відбудеться в приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького 44, зал судового засідання № 7. Клопотання про забезпечення позову шляхом накладення арешту на грошові суми, що належать відповідачу та знаходяться на його поточному рахунку вирішуватиметься під час розгляду справи.
4. Зобов'язати позивача надати суду:
- власне письмове підтвердження того, що у провадженні судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, нема справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає рішення цих органів з такого спору;
- оригінали документів, копії яких додані до позовної заяви, в оригіналі для огляду надати акти замовлення та приймання-здачі виконаних авіаційно-хімічних робіт що складались по виконанню договору ЗАХР 07 від 10.04.2007р.;
- довідку що підтверджує несплачену суму заборгованості, заявлену до стягнення станом на час розгляду справи;
- письмове пояснення щодо наявних доказів які підтверджують надання відповідачу актів виконаних робіт (докази представити до справи і в разі відсутності таких повідомити чи звертався позивач до відповідача з вимогою про оплату виконаних робіт по яких рахується заборгованість в порядку ч. 2 ст. 530 ЦК України, станом на дату звернення до суду з позовною заявою (вимогу з доказами направлення представити до матеріалів справи));
- обґрунтувати строк виконання зобов'язання по оплаті таких робіт з посиланням на положення договору (п. 3.4), ст. 530 ЦК України (надати належні докази які про це свідчать);
- письмове обгрунтування щодо здійснених розрахунків інфляційних збитків, 3% річних із зазначенням строку виконання зобов'язання по оплаті виконаних робіт у відповідності з положеннями договору, ст. 530 Цивільного кодексу України; вказати з якої дати здійснено розрахунки; зазначити підстави вважати наявним прострочення в періоді за який здійснено розрахунок інфляційних збитків, 3% річних (зазначити пункт договору який передбачає настання строку сплати з моменту укладення договору);
- довідку від державного реєстратора про знаходження ТОВ «Стіомі-Холдінг»в єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (довідку з ЄДРПОУ) станом на дату прийняття даної ухвали.
5. Зобов'язати відповідача надати суду:
- відзив на позов, докази на підтвердження відповідних заперечень в разі їх наявності;
- відомості щодо сплати боргу (докази на підтвердження), контррозрахунок суми заявленої до стягнення;
- на підтвердження статусу юридичної особи довідку про знаходження в єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, свідоцтво про державну реєстрацію, довідку про власні банківські рахунки.
Представникам сторін надати суду належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують повноваження (оригінали для огляду в судовому засіданні).
Суддя Р.І. Самсін