ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98
справа № 41/8530.04.10
За позовомТовариства з обмеженою відповідальністю «ГЛОРЕКСЛТД»
ДоФізичної особи -підприємця Куксенок Валерія Петровича
Простягнення 200 219,17 грн.
Суддя Спичак О.М.
Представники сторін:
від позивача: Сергєєв П.О. -дов. № 3 від 11.01.2010 року;
від відповідача : не з'явився;
Товариство з обмеженою відповідальністю «ГЛОРЕКСЛТД»звернулася до Господарського суду міста Києва з позовом до Фізичної особи -підприємця Куксенок Валерія Петровича про стягнення 200 219,17 грн.
Ухвалою від 19.03.2010 року було порушено провадження по справі та призначено її розгляд на 12.04.2010 року.
В судовому засіданні 12.04.2010 року представник позивача подав документи на вимогу ухвали суду про порушення провадження у справі та надав усні пояснення по суті спору, відповідно до яких просив суд позов задовольнити повністю.
В судове засідання 12.04.2010 року, представник відповідача не з'явився, вимоги ухвали про порушення провадження у справі не виконав, про причину неявки суд не повідомив, про час та дату проведення судового засідання був повідомлений належним чином.
У зв'язку з неявкою в судове засідання представника відповідача та у зв'язку з необхідністю витребування додаткових доказів, ухвалою від 12.04.2010 року розгляд справи було відкладено на 30.04.2010 року.
Представник позивача в судовому засіданні 30.04.2010 року подав додаткові документи по справі та надав усні пояснення по суті спору.
В судове засідання 30.04.2010 року представник відповідача не з'явився, вимоги попередніх ухвал не виконав, про причину неявки суд не повідомив, про час та дату проведення судового засідання був повідомлений належним чином.
Враховуючи те, що неявка представника відповідача в судове засідання перешкоджає вирішенню спору по суті, а також у зв'язку з необхідністю витребування додаткових доказів по справі, суд вважає за доцільне відкласти розгляд справи.
Керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд міста Києва, -
1. Розгляд справи № 41/85 відкласти на 21.05.2010 о 12:15.
2. Зобов'язати позивача надати власний витяг з ЄДР, витяг чи довідку з органів статистики на відповідача, оригінали платіжних доручень про сплату відповідачу передплати в сумі 100 000,00 грн. та докази виконання п. 3.1 Договору в частині надання відповідачу довіреності на отримання останнім товарно -матеріальних цінностей.
3. Сторонам направити в судове засідання представників, надавши їм довіреності оформлені у відповідності до ст. 28 Господарського процесуального кодексу України.
4. Судове засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-Б, зал № 1.
Суддя Спичак О.М.