Ухвала від 27.04.2010 по справі 15/103

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98

УХВАЛА

Справа № 15/10327.04.10

За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Інтертранс-Груп»

до Закритого акціонерного товариства «Розмарін»

про стягнення 3099,13 грн.

суддя Хоменко М.Г.

Представники:

від позивача не з'явилися

від відповідача не з'явилися

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

На розгляд Господарського суду міста Києва передані позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю «Інтертранс-Груп»(далі - позивач) до Закритого акціонерного товариства «Розмарін» (далі - відповідач) про стягнення 3099,13 грн.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 05.03.2010 порушено провадження у справі № 15/103, якою зобов'язано позивача надати суду на день розгляду справи оригінали документів, копії яких додані до позовної заяви, довідки про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України позивача і відповідача. Уточнити позовні вимоги, обґрунтувати позовні вимоги з посиланням на конкретні норми чинного законодавства. Подати суду власне письмове підтвердження того, що у провадженні господарських судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, нема справ зі спору між тими сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та нема рішення цих органів з такого спору. Зобов'язано сторони провести звірку взаєморозрахунків, для чого позивачу направити компетентного представника до відповідача. Підписати акт звірки компетентними посадовими особами. Крім цього, зобов'язати відповідача у разі розбіжностей сум - зазначити про це у акті та надати суду свій розрахунок заборгованості. Акт звірки подати в судовому засіданні. Також повідомлено позивача про те, що у відповідності з пунктом 5 частини 1 статті 81 ГПК України, якщо позивач без поважних причин не подасть витребувані господарським судом матеріали, необхідні для вирішення спору, або представник не з'явиться на виклик у засідання господарського суду і його нез'явлення буде перешкоджати вирішенню спору господарський суд може залишити позов без розгляду.

Проте, позивач вимоги ухвали про порушення провадження у справі не виконав, доказів, витребуваних судом, не надав та поважних причин невиконання вимог суду не повідомив. Зокрема, позивач не надав для огляду в судовому засіданні оригіналів доданих до позовної заяви документів, а також доказів, що підтверджують викладені у позовній заяві обставини, зокрема, видаткових накладних, на підставі яких здійснювалася поставка товару за договором № 140/650 від 19.12.2007.

Враховуючи неможливість вирішення спору по суті без витребуваних господарським судом документів, а також ту обставину, що строк вирішення спору закінчився, суд вважає доцільним залишити позов без розгляду.

Керуючись п. 5 ст. 81, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

Позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Інтертранс-Груп» залишити без розгляду.

Роз'яснити позивачу, що після усунення обставин, що зумовили залишення позову без розгляду, позивач має право звернутися з ним до господарського суду в загальному порядку.

Суддя М.Г.Хоменко

Попередній документ
9570512
Наступний документ
9570514
Інформація про рішення:
№ рішення: 9570513
№ справи: 15/103
Дата рішення: 27.04.2010
Дата публікації: 01.06.2010
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд міста Києва
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Розрахунки за продукцію, товари, послуги; Інші розрахунки за продукцію