Номер провадження: 22-ц/813/421/21
Номер справи місцевого суду: 501/2138/17
Головуючий у першій інстанції Смирнов В. В.
Доповідач Вадовська Л. М.
про відкриття апеляційного провадження
19.03.2021 року м. Одеса
Одеський апеляційний суд у складі колегії суддів Вадовської Л.М. (суддя-доповідач), Колеснікова Г.Я., Сєвєрової Є.С., ознайомившись з апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Іллічівського міського суду Одеської області від 10 листопада 2020 року в справі № 501/2138/17 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , за участю третіх осіб ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , публічного акціонерного товариства «Всеукраїнський Банк Розвитку» про поділ майна подружжя, -
Рішення суду ухвалено 10 листопада 2020 року, апеляційну скаргу на рішення суду надіслано електронною поштою 10 грудня 2020 року з дотриманням строку на апеляційне оскарження.
Апеляційну скаргу оформлено відповідно до вимог, встановлених статтею 356 ЦПК України.
Ухвалою Одеського апеляційного суду від 16 грудня 2020 року апеляційну скаргу залишено без руху для усунення недоліків поданої скарги шляхом, зокрема, сплати судового збору за подання апеляційної скарги в сумі 14272,20 грн.
2 березня 2021 року подано заяву ОСОБА_1 про звільнення від сплати судового збору.
Заява підлягала задоволенню частково.
Відповідно до положень частини 1 статті 8 Закону України "Про судовий збір", враховуючи майновий стан сторони, суд може своєю ухвалою відстрочити сплату судового збору на певний строк, але не довше ніж до ухвалення судового рішення у справі.
В порядку розгляду заяви ОСОБА_6 про звільнення від сплати судового збору, суд, з огляду на обставини справи, дійшов висновку про відсутність підстав для звільнення від сплати судового збору, проте для забезпечення права доступу до суду для перегляду законності рішення суду першої інстанції суд вважає можливим відстрочити сплату судового збору до ухвалення судового рішення.
Апеляційне провадження підлягає відкриттю.
В порядку підготовки справи до розгляду вчинити підготовчі дії, визначені статтею 365 ЦПК України.
Керуючись ст. ст. 354, 359, ч. 2 ст. 261 ЦПК України, -
Відстрочити ОСОБА_1 до ухвалення судового рішення сплату судового збору в сумі 14272 грн. 20 коп.
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Іллічівського міського суду Одеської області від 10 листопада 2020 року в справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , за участю третіх осіб ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , публічного акціонерного товариства «Всеукраїнський Банк Розвитку» про поділ майна подружжя.
Відзив на апеляційну скаргу підлягає поданню учасниками справи до суду апеляційної інстанції в письмовій формі протягом десяти днів з дня отримання копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, з доданням до відзиву доказів надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Заперечення щодо поданих разом з апеляційною скаргою заяв (клопотань) підлягають поданню учасниками справи до суду апеляційної інстанції в письмовій формі протягом десяти днів з дня отримання копії ухвали про відкриття апеляційного провадження.
Копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів разом з ухвалою про відкриття апеляційного провадження надіслати учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Головуючий Л.М. Вадовська
Судді Г.Я. Колесніков
Є.С. Сєвєрова