Справа № 3-858/10
06.05.2010 р. суддя Жовківського районного суду Львівської області Мікула В.Є. розглянувши матеріали які надійшли від ВДАІ Жовківського району Львівської області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, народився в АДРЕСА_1, не працює
- за ст.130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення
ОСОБА_1 30.03.2010 року о 10.45 год. в м.Рава-Руська Жовківського району Львівської області керував автомобілем марки ВАЗ 2109, р.н. НОМЕР_1 з ознаками алкогольного сп»яніння: різкий запах алкоголю з рота, почервоніння очей. Від проходження огляду на стан сп»яніння у встановленому законодавством порядку - відмовився, чим порушив п.2.9.а ПДР.
Правопорушник в судовому засіданні свою вину у вчиненні правопорушення визнав повністю. Розкаявся у вчиненому.
В діях правопорушника вбачається склад адмінправопорушення передбаченого ст.130ч.1 КпАП України.
Факт вчинення правопорушення стверджується протоколом про адмінправопорушення ВС № 053131 та поясненнями в ньому правопорушника, в яких він зокрема визнає факт керування автомобілем в стані алкогольного сп»яніння.
Обираючи вид та міру стягнення правопорушнику враховую характер та суспільну небезпеку скоєного правопорушення та його особу, який не працює, вперше притягається до адміністративної відповідальності, щиро розкаявся у вчиненому.
Як обставину, що пом»якшує відповідальність правопорушника враховую те, що він розкаявся у вчиненому.
Обставин, які б обтяжували відповідальність правопорушника судом не встановлено.
Тому вважаю, з врахуванням вище перелічених обставин, що до правопорушника слід застосувати адмінстягнення у вигляді громадських робіт.
Керуючись ст.ст. 13, 130 ч.1, 280, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст.130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та піддати адміністративному стягненню у виді громадських робіт строком 40 (сорок) годин.
Строк пред»явлення виконавчого документу до виконання - 3 місяці.
Постанова судді у справах про адміністративні правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого ст.. 32 КУпАП.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адмінвідповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Львівської області через Жовківський районний суд Львівської області.
Суддя: