Справа № 346/5449/20
Провадження № 2-о/346/23/21
18 березня 2021 р.м. Коломия Коломийський міськрайонний суд Івано - Франківської області
в складі: головуючого судді: Махно Н.В.,
з участю: секретаря: Гайової Г.Ф.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: ОСОБА_2 про встановлення фактів, що мають юридичне значення, -
ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про встановлення фактів, що мають юридичне значення.
Заявник та заінтересована особа: ОСОБА_2 в судове засідання не з'явились.
Заявник, ОСОБА_1 подав до суду заяву в які просив витребувати від приватного нотаріуса Галайчук О.Л. копію спадкової справи, в тому числі і інформацію чи видавалося свідоцтво про право на спадщину після смерті ОСОБА_3 , дане судове засідання просив провести в його відсутності.
Заінтересована особа ОСОБА_2 в судове засідання не з"явився, подав до суду заяву про розгляд справи в його відсутності.
Відповідно до ст. 247 ч. 2 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що для з'ясування усіх обставин справи, повного та об'єктивного її розгляду, необхідна інформація щодо спадщини, яка відкрилась після смерті ОСОБА_3 , а тому необхідно витребувати копію спадкової справи, після смерті ОСОБА_3 , в тому числі і інформацію чи відкривалася спадкова справа та чи видавалось свідоцтво про право на спадщину, яка відкрилась після смерті ОСОБА_3 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 , згідно Спадкового реєстру.
На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 84, 247 ч.2, ЦПК України, суд, -
Зобов"язати приватного нотаріуса Коломийського районного нотаріального округу Галайчук О.Л. надати суду копію спадкової справи, яка відкрилася, після смерті ОСОБА_3 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 , в тому числі і інформацію чи відкривалася спадкова справа та чи видавалось свідоцтво про право на спадщину, яка відкрилась після смерті ОСОБА_3 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 , згідно Спадкового реєстру.
Судовий розгляд відкласти на 05.04.2021 року на 08:45 год.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Махно Н. В.